Jesień w Lublinie na zdjęciach

i

Autor: Agnieszka Gontarska / LU Photo Team Jesień w Lublinie na zdjęciach

Jesień w Lublinie [ZDJĘCIA]

2015-10-27 18:40

Dni są coraz krótsze, a na drzewach w Lublinie jest coraz mniej liści. Każdego roku o tej porze jesień zachwyca kolorami i zachęca do robienia zdjęć. Zobaczcie zdjęcia wykonane przez grupę LU Photo Team z Lublina. 

Zdjęcia jesiennego Lublina wykonali miłośnicy fotografii z grupy LU Photo Team. Powstała niespełna dwa lata temu. Wśród 30 członków są osoby z Akademii Odkryć Fotograficznych, Lubelskiego Towarzystwa Fotograficznego i Grupy Fotografów Lubelskich.

- Działamy jako kolektyw podróżniczo-fotograficzny. Organizujemy plenery we własnym gronie. Wspomagamy się sprzętem fotograficznym jak lampy, parasolki i tła. Mamy również dostęp do studia – wyjaśnia Tomasz Bosiacki, założyciel grupy.

Miłośnicy fotografii spotykają się kilka razy w miesiącu. Wsiadają do auta i wspólnie zwiedzają województwo lubelskie. – Odwiedzamy zamki, muzea, parki czy miejsca pamięci. Z każdej podróży powstaje wspólny album fotograficzny. Czasami organizujemy plenery, w których każdy ma za zadanie odzwierciedlić sceny popularnych filmów jak „Obcy” czy „The Ring”. Często tworzymy także inscenizacje z życia Indian – dodaje Tomasz Bosiacki. W planach jest m.in. organizacja pleneru chińskiego połączonego z Tai Chi Chuan. 

Jeżeli chcesz, abyśmy opublikowali Twoje zdjęcia na naszym portalu, napisz: jmarkiewicz[malpka]grupazpr.pl