Zobaczcie jak wygląda jesień w Lublinie

i

Autor: Instagramowi fotografowie Zobaczcie jak wygląda jesień w Lublinie

Jesień w Lublinie na fotografiach z Instagrama [GALERIA]

2015-10-18 16:18

Lublin jest pełen uroku, zwłaszcza jesienią. Nie tylko na obrzeżach miasta, wąwozach i lasach, ale i centrum miasta. Zobaczcie jakie krajobrazy można fotografować w naszym mieście.

Które miejsca warto wybrać na jesienny spacer? Mamy kilka fotograficznych propozycji wybranych ze zdjęć zamieszczanych na Instagramie. W słońcu czy w czasie jesiennych opadów warto znaleźć czas, aby przejść się po mieście. Jeśli wciąż nie jesteście pewni to te zdjęcia Was do tego przekonają.

Chcecie także pokazać swoje zdjęcia miasta i tego co się w nim dzieje innym? Teraz możecie to zrobić wysyłając zdjęcie na maila lublin.eskainfo@grupazpr.pl lub przez formularz. Najciekawsze trafią do naszej galerii zdjęcia dnia, a dodatkowo najaktywniejszych pasjonatów fotografowania nagrodzimy atrakcyjnymi upominkami i zaproszeniami.

Zabytki Lublina oraz deptak wyglądają zachwycająco

#lublin #city #castle #pickoftheday #autumn #autumnweather ???? Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Anna ?? (@apieceofanna)
#good#day#love#niebo#PL#poland#Lublin#tarase#zamkove#blue#beaytiful Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika DexRewol#Bitch (@dexrewolbitch69)

Jesienne przejrzyste lub zachmurzone niebo, a nawet piękne słońce czy mgły... za to kochamy Lublin  

L U B L I N / P O L A N D #lublin #lublingram #staremiasto #miasto #podróż #polska #poland #city #architecture #street Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Paul Berger / Minsk / Tut.by (@p_dabravolski)

A jesienią najpiękniejsze są złote i czerwone liście. Znaleźć je można nad Zalewem, w Ogrodzie Saskim czy Dąbrowie... 

#piękne #liście #desczowo #lublin #poland Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Norbert Kwasnik (@norberto_1234)
Jesiennie ??? Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika marta_di (@marta_di)