Jasnowidz Jackowski zobaczył TO w swojej wizji! Czy Putin w jakiś sposób może zaszkodzić Polsce? - mówi w przepowiedni

i

Autor: Krzysztof Jackowski, YouTube Jasnowidz Jackowski zobaczył TO w swojej wizji! "Czy Putin w jakiś sposób może zaszkodzić Polsce?" - mówi w przepowiedni

Jasnowidz Jackowski zobaczył TO w swojej wizji! "Czy Putin w jakiś sposób może zaszkodzić Polsce?" - mówi w przepowiedni

2022-04-04 6:25

Co czeka Polaków w kwietniu 2022 roku? Z takim pytaniem zmierzył się w trakcie wizji na żywo jeden z najbardziej znanych i rozpoznawalnych jasnowidzów w Polsce, Krzysztof Jackowski. Przepowiednia, którą podzielił się ze słuchaczami wiele osób przerazi, innych wprawi w osłupienie, a część uzna ją za niewartą uwagi.. Jasnowidz Jackowski odpowiedział na pytanie: "czy Putin w jakiś sposób może zaszkodzić Polsce ?" Co takiego zobaczył w swojej wizji dla Polski na kwiecień 2022 jasnowidz Jackowski? Przeczytaj najnowszą przepowiednię.

Krzysztof Jackowski w swojej najnowszej wizji przyszłości zobaczył to, co czeka Polskę w kwietniu 2022 roku. Jego przepowiednia wiele osób może przerazić, inni mogą nie dać wiry w to, co powiedział najsłynniejszy polski jasnowidz. Co takiego zobaczył w swojej najnowszej wizji Krzysztof Jackowski, jasnowidz z Człuchowa? Mówił o tym, co już wcześniej czuł w przepowiedni, którą dzielił się ze słuchaczami na początku tego roku. Wspomniał o wojnie w Ukrainie. Jego fani, którzy wysłuchali wizji na żywo w czasie audycji, którą prowadził na swoim kanale na YouTube usłyszeli, że w kwietniu sytuacja się zaostrzy. Co będzie działo się w Polsce i jaki to będzie miało wpływ na życie Polaków? Przeczytaj najnowszą przepowiednię jasnowidza Jackowskiego.

Zobacz także: Jasnowidz Jackowski miał wielką wizję! Zdradza, jaka będzie pogoda w Wielkanoc 2022

Jasnowidz Jackowski w przejmującej wizji dla Polaków na kwiecień 2022. Jego słowa wprawiają w przerażenie i osłupienie!

- Na początku tego roku, kiedy na Ukrainie był jeszcze w miarę spokój powiedziałem, że kwiecień mi się kojarzy mocno militarnie – rozpoczął swoją najnowszą przepowiednię na kwiecień 2022 jasnowidz Jackowski. - Ktoś by powiedział: marzec był najbardziej militarny w kwestii napaści Rosji na Ukrainę. Ja jednak ufam tym swoim wizjom i to by oznaczało, że w kwietniu może się to wszystko zaognić. Wiosną 2021 roku zapowiadałem, że od sierpnia zacznie być wprowadzany krach finansowy, ekonomiczny. Mamy od sierpnia krach. Ceny poszły mocno w górę. Oczywiście jest tutaj bardzo istotnie wytłumaczenie, że dzieje się tak na świecie, dzieje się najpierw zaraza, teraz konflikt, więc kryzys już. Czytałem oświadczenie prezesa Kaczyńskiego, że w ogóle nie będzie łatwo przetrwać, że nasz kraj stoi dopiero w przedprożu bardzo poważnego kryzysu. Gdyby ktoś zapytał dziś czy Rosja, czy Putin w jakiś sposób może zaszkodzić Polsce i Europie to odpowiedź jest prosta: on już zaszkodził, ponieważ kryzys, jaki nas czeka, dużo wskazuje na to, że konflikt w Ukrainie będzie długi i ślamazarny. Być może o to tu chodzi. Rykoszetem dostaniemy my i Europa. Jakie państwo bogatsze, da sobie przez pewien czas radę. Nasz kraj jest w wyjątkowo trudnej sytuacji, bo to do nas przychodzi, i słusznie, bardzo dużo uchodźców. Trzeba im pomagać. Nasz kraj nie należy do krajów zamożnych, bogatych, acz często politycy się mienią takimi zdaniami, że nasz kraj to już jest „huhuhu” – mówił jasnowidz Jackowski.

Sprawdź to! Zobacz koniecznie: Jasnowidz Jackowski powiedział, kiedy skończy się wojna na Ukrainie. Złe informacje

Przeczytaj swój aktualny horoskop: Horoskop dzienny na poniedziałek, 4 kwietnia 2022. Ten znak zodiaku w końcu pożegna się z pechem!

Dalsza część najnowszej wizji jasnowidza Jackowskiego znajduje się pod galerią zdjęć z przepowiednią: Jasnowidz Jackowski miał wizję, w której premier Morawiecki ostrzega Polaków. To zacznie się latem, a rok 2022 będzie najgorszy w historii!

Jasnowidz Jackowski zobaczył TO w swojej wizji! "Czy Putin w jakiś sposób może zaszkodzić Polsce?" - mówi w przepowiedni

- Nie mam odczucia, żeby w Polsce miał być konflikt. Czyli, że Polska będzie na przykład napadnięta przez Rosję. Nie mam takiego odczucia. Ale też pamiętacie – zwraca się do swoich słuchaczy jasnowidz Jackowski – wizję z 2021 roku, z drugiej połowy roku. Powiedziałem z przerażeniem, że widzę, a chodziło mi głównie o południowo-wschodnią część Polski. Ja czułem ten obszar. Kiedy to mówiłem, mnie to bardzo przerażało, później bardzo żałowałem, że to powiedziałem, ale ja to czuję. W tamtym roku, robiąc to, nie miało to głębszego sensu, ale teraz… - jasnowidz Jackowski pokazał mapę Polski z zaznaczoną południowo-wschodnią część kraju. - Powiedzmy Warszawa może, ale nie musi być w tym zaznaczeniu. To ta część naszego kraju, w której może w trakcie tych działań, a może po nich, ale w trakcie tych niepokoi, może być to spowodowane, że będziemy nagle musieli opuścić… ludzie będą uciekać, tylko uwaga – zaznaczył jasnowidz Jackowski – mam jeszcze jedno odczucie. To, że zanim taka sytuacja nastąpi, to głęboko ją przeanalizujcie, zanim zaczniecie uciekać. Bardzo ważne to, co teraz do was mówię – usłyszeli w trakcie audycji słuchacze jasnowidza Jackowskiego. - Bo jeżeli ludzie stamtąd uciekną, to może będą później mieli problem z powrotem. Ludzie się czegoś będą bali. Należy bardzo się zastanowić nad tym, czego się tam ludzie będą bali i czy sensowne jest zostawiać wszystko i uciekać. Bardzo dużo powiedziałem. Nie mogę decydować za kogoś innego – mówił Krzysztof Jackowski, jasnowidz z Człuchowa.

Zobacz: Jasnowidz Jackowski przeraża w swojej przepowiedni. Czy będzie WOJNA na Ukrainie? Wymienia konkretne kraje

Sonda
Wierzysz w przepowiednie jasnowidza Jackowskiego?
Jasnowidz Jackowski w przejmującej wizji dla Polaków na kwiecień 2022. Jego słowa wprawiają w przerażenie i osłupienie!

Przeczytaj książkę Przemysława Lewickiego o jasnowidzu Jackowskim wydawnictwa Harde.

Możesz ją kupić TUTAJ.

Jasnowidz Jackowski, Przemysław Lewicki

i

Autor: HARDE Jasnowidz Jackowski, Przemysław Lewicki