Huta-Dąbrowa: Seat roztrzaskał się o drzewo. W zmiażdżonym aucie zginął 48-latek

i

Autor: KWP Lublin Huta-Dąbrowa: Seat roztrzaskał się o drzewo. W zmiażdżonym aucie zginął 48-latek

Koszmar na drodze

Huta-Dąbrowa: Seat roztrzaskał się o drzewo. W zmiażdżonym aucie zginął 48-latek

2022-10-17 9:51

Makabryczna śmierć 48-letniego kierowcy w Hucie-Dąbrowie (pow. łukowski) na Lubelszczyźnie. Kierowca osobówki na łuku drogi nie zapanował nad samochodem, który wypadł z jezdni i zatrzymał się na przydrożnym drzewie. Finał był tragiczny. 48-latek zginął na miejscu wypadku. Okoliczności i przyczyny tragedii ustala teraz policja i prokuratura. Co tam się stało?

Zmasakrowane, roztrzaskane auto i tragiczna śmierć kierowcy. Przerażający wypadek drogowy w miejscowości Huta-Dąbrowa (pow. łukowski) na Lubelszczyźnie.

Huta-Dąbrowa: Śmiertelny wypadek drogowy 15.10.2022

Do tragedii doszło w sobotę (15.10) po godz. 16.00.Kierujący samochodem marki Seat Toledo po wyjechaniu z łuku drogowego stracił panowanie nad pojazdem i po zjechaniu z jezdni uderzył w przydrożne drzewo. Niestety 48-latek z gminy Wojcieszków doznał poważnych obrażeń ciała i zmarł na miejscu wypadu – informuje asp. szt. Marcin Józwik z Komendy Powiatowej Policji w Łukowie.

Dlaczego osobówka wypadła z drogi i uderzyła w drzewo? Przyczyny i okoliczności tragedii bada teraz policja pod nadzorem prokuratury. I jednocześnie apeluje: uważajmy na siebie i na innych – zwłaszcza jesienią, przy zmiennych i niesprzyjających warunkach pogodowych.

– Nadmierna prędkość jest w dalszym ciągu jedną z głównych przyczyn wypadków, do jakich dochodzi na naszych drogach. Zachęcamy i namawiamy, aby jechać z bezpieczną prędkością, która zapewni kierującemu całkowite panowanie nad pojazdem. Dostosujmy ją do natężenia ruchu, obowiązujących limitów prędkości, warunków atmosferycznych, stanu nawierzchni i własnych umiejętności – zaleca Józwik.

Huta-Dąbrowa: Śmiertelny wypadek drogowy 15.10.2022

i

Autor: KWP Lublin Huta-Dąbrowa: Śmiertelny wypadek drogowy 15.10.2022
Sonda
Czy czujesz się bezpiecznie na polskich drogach?
Tak się kończy łamanie przepisów. W dwa dni zarobiła 3800 zł mandatu! [WIDEO]