HORROR na obwodnicy Lubartowa. MAKABRYCZNY wypadek [ZDJĘCIA, AKTUALIZACJA]

2021-02-02 11:33

Jedna osoba zginęła we wtorek po zderzeniu dwóch samochodów osobowych na obwodnicy Lubartowa (woj. lubelskie). Po makabryczny wypadku droga została zablokowana – poinformowała policja. Kobieta podróżująca osobówką prawdopodobnie nie ustąpiła pierwszeństwa innemu kierowcy. Horror na obwodnicy Lubartowa.

Horror na obwodnicy Lubartowa. We wtorek rano doszło tam do makabrycznego wypadku. Kierująca osobówką nie ustąpiła pierwszeństwa? Kobieta zginęła na miejscu. Do wypadku doszło na obwodnicy Lubartowa, przez którą przebiega droga krajowa nr 19.

Zobacz też: Lublin: Bułgarzy chcieli ZATŁUC dziecko na śmierć?! Zarzut usiłowania ZABÓJSTWA

Według wstępnych ustaleń, kobieta kierująca samochodem osobowym, dojeżdżając do obwodnicy od strony miejscowości Nowodwór, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu i wjechała pod samochód osobowy, który jechał obwodnicą. Kobieta poniosła śmierć – powiedziała st. sierżant Jagoda Stanicka z komendy policji w Lubartowie.

Droga krajowa nr 19 w miejscu makabrycznego wypadku została zablokowana. Wyznaczono objazdy ulicami Lubartowa. Na miejscu pracowała policja. Mundurowi – pod nadzorem prokuratury – będą wyjaśniać okoliczności i dokładny przebieg zdarzenia.

Super Raport 01.02 (Goście: Bolesław Piecha - PiS, dr Maciej Jędrzejko - ginekolog, dr Jacek Sokołowski - politolog z UJ)

W wyniku zderzenia 50-letnia mieszkanka powiatu lubartowskiego poniosła śmierć na miejscu. 37-letni kierowca subaru nie odniósł żadnych obrażeń. Mężczyzna był trzeźwy – potwierdza Stanicka.