Wyrodny syn groził matce śmiercią. 34-latek chciał kasy

i

Autor: KPP Włodawa Wyrodny syn groził matce śmiercią. 34-latek chciał kasy

Horror!

Wyrodny syn groził matce śmiercią. 34-latek chciał kasy

2023-03-28 8:25

Ten damski bokser nie wahałby się dla kasy zabić własnej matki! Do zdarzeń pełnych grozy doszło w domu rodzinnym 34-letniego agresora w Wyrykach pod Włodawą na Lubelszczyźnie. Mężczyzna groził 62-latce śmiercią, jeśli nie dostanie od niej pieniędzy.

Dramat rozegrał się w minioną sobotę po godz. 8. Policjanci otrzymali zgłoszenie, że w jednym z domów w gminie Wyryki trwa awantura. - Na miejscu funkcjonariusze ustalili, że będący pod działaniem alkoholu 34-letni mężczyzna wszczął awanturę ze swoją 62-letnią matką. W pewnym momencie chwycił za siekierę i powiedział, że ją zabije i spali dom, jeżeli nie otrzyma od niej pieniędzy - powiedziała Kinga Zamojska-Prystupa z policji we Włodawie

Na potwierdzenie, że nie żartuje, zniszczył siekierą jedne z drzwi w środku domu. - Kobieta w obawie o swoje życie oddała mu pieniądze, a ten niezwłocznie skierował się w stronę miejscowego sklepu. Tam został zatrzymany przez policjantów - kontynuuje Kinga Zamojska-Prystupa. Włodawski sąd zdecydował o jego tymczasowym aresztowaniu na okres 3 miesięcy. Za popełnione przestępstwo grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

Czytaj też: 16-latek terroryzuje rówieśników. Policja nie może nic zrobić

Sonda
Czy jako kobieta doświadczyłaś kiedyś przemocy domowej?
Łomża. Osiłek bez koszulki szalał na komendzie. Trzeba było kilku policjantów, żeby go obezwładnić
Listen on Spreaker.