Spoty promują 16 miast piłkarskiej Ekstraklasy

i

Autor: Ekstraklasa S.A. Spoty promują 16 miast piłkarskiej Ekstraklasy

Górnik Łęczna: Ekstraklasa chwali Łęczną i pokazuje Lublin [WIDEO]

2016-02-17 14:16

Pokazują dumę regionu, czyli wszystko co najważniejsze dla piłkarzy i mieszkańców. Ekstraklasa przygotowała dedykowane spoty. Zobaczcie jak prezentuje się Łęczna. 

Aby powstało 16 specjalnych spotów ekipa przez 63 dni zdjęciowe przejechała 14 tysięcy kilometrów! Ekstraklasa to nie tylko największe miasta.

- Łęczna, chociaż jest jednym z najmniejszych miast w których gra Ekstraklasa, jest jednocześnie jednym z najbardziej malowniczych – pisze portal Ekstraklasa.

Kluby Ekstraklasy to niewątpliwe wizytówki swoich miejscowości. Z całą pewnością Łęczna może być dumna z piłkarzy Górnika. - Od ponad pół roku, mocno podkreślam, że misją Ekstraklasy jest integracja środowiska lokalnego wokół klubu piłkarskiego. Chodzi o wspólnotę celu kibiców, samorządu, biznesu i samego klubu, bo tylko na takiej podstawie można budować sukces sportowy. - mówi Dariusz Marzec, prezes zarządu Ekstraklasy SA.

Jak wygląda Łęczna w spocie?

Numerem jeden filmu jest Lubelski Węgiel Bogdanka, operatorzy weszli nawet pod ziemię i pokazali pracę górników. W spocie jest także łęczyński rynek oraz Lublin. Pokazane zostało Muzeum Wsi Lubelskiej, Zamek, deptak oraz Archikatedra. W nagraniu nie zabrakło kibiców – tych najwierniejszych, czyli najmłodszych.

16 dedykowanych spotów wyświetlanych będzie przed meczami Ekstraklasy w telewizji, w mediach społecznościowych, a także autobusach, tramwajach i na billboardach.