ESKA Summer City odwiedzi Lublin w najbliższy piątek

i

Autor: Justa Dominik, Radio ESKA ESKA Summer City odwiedzi Lublin w najbliższy piątek

ESKA Summer City: Ostatnia wakacyjna impreza w Lublinie. Zobacz gdzie będziemy się bawić

2015-08-25 14:02

Najbliższy piątek to święto dla imprezowiczów. W czasie ostatniego wakacyjnego weekendu Lublinem zawładnie radiowa ekipa ESKI.

Jeśli pod koniec wakacji potrzebujecie naładowania akumulatorów na najbliższe miesiące to dołączcie do ESKOWEGO konwoju pełnego wysokoenergetycznego ładunku. Pojawimy się m.in. nad Zalewem, w Olimpie, Atrium Felicity, Outlet Center i na Starym Mieście.

Radio ESKA imprezę rozpoczyna już w południe, wtedy konwój będziecie mogli spotkać nad Zalewem Zemborzyckim i ośrodkiem Słoneczny Wrotków. Kolejnym punktem jest Olimp przy Spółdzielczości Pracy, tam bawić będziemy się na dniach otwartych Szkoły Policealnej Cosinus. Po południu ESKOWA ekipa odwiedzi Outlet Center. Przy Mełgiewskiej nie zabraknie atrakcji dla dzieci, na najmłodszych czekają wielkie dmuchańce. Imprezowy konwój bawił się będzie również na Starym Mieście, szukajcie nas w okolicach Placu po Farze.

Ekipa ESKA Summer City jak zawsze będzie miała ze sobą mnóstwo gadżetów. Możecie zdobyć: płyty, koszulki, frisbee, smycze czy torby. Czeka mnóstwo zaproszeń, voucherów i bonów.

Szukajcie nas na ulicach miasta. Rozpoznacie nas po głośnej muzyce i pięknych hostessach. Imprezę w Lublinie prowadzić będą dwaj przystojni prezenterzy – Bartek Manicz i Krzysiek Boguń.

Słuchajcie na bieżąco ESKI na 103, 6 i znajdź ekipę ESKA Summer City na ulicach Lublina.