Matury 2

i

Autor: KATARZYNA ZAREMBA/SUPER EXPRESS

Egzamin zawodowy 1.06.2022. Zdający panikują! "Jak będzie formowanie, to wychodzę", "Te krokiety to jakiś dramat". Niektórzy wiedzą, co będzie na egzaminie

2022-06-01 9:00

W środę, 1 czerwca 2022, wielu zdających egzamin zawodowy w Formule 2019 podchodzi do części praktycznej egzaminu. Niektórzy zdający wiedzą, co będzie na egzaminie zawodowym, bowiem część zadań CKE jest jawnych. Niestety, nie wszyscy mają tyle szczęścia i panikują przed egzaminem, bo nie wiedzą, co będzie. Czego boją się najbardziej? Zobaczcie komentarze przed egzaminem zawodowym 2022 w czerwcu.

Egzamin zawodowy 1.06.2022

1 czerwca 2022 rozpoczyna się egzamin zawodowy. Na pierwszy ogień pójdą zdający egzamin w Formule 2019. Zmierzą się z zadaniami z części praktycznej i pisemnej. Niektórzy mają szczęście: część zadań z egzaminu zawodowego jest jawnych. CKE opublikowała treść zadań z niektórych kwalifikacji, dzięki czemu zdający wiedzą, jakie zadania czekają ich w części praktycznej egzaminu zawodowego w czerwcu 2022. Treść zadań można sprawdzić w materiale: Egzamin zawodowy. CKE ujawnia: to będzie na egzaminie zawodowym 2022 w czerwcu. Znamy treść ponad 80 zadań! [1 czerwca 2022]

Niestety, pozostali uczniowie stresują się i panikują, bo nie wiedzą, co ich czeka. Czego boją się najbardziej? Zdający egzamin z obsługi magazynów bardzo nie chcą, by śród zadań pojawiło się m.in. formowanie. - Obsługa magazynów co obstawiacie? Jak będzie formowanie albo planowanie to wychodzę - deklaruje na Twitterze jeden ze zdających. Z kolei kucharze najbardziej boją się... krokietów. - Życzę ci, abyś nie trafiła na te krokiety, bo to najgorsze co może być - internauta pisze wprost do jednego ze zdających.

Więcej komentarzy o egzaminie zawodowym 2022 poniżej.

Czytaj także: Egzamin zawodowy: wyniki. Kiedy i gdzie sprawdzić wyniki egzaminu zawodowego z czerwca? Jak się zalogować na konto? Sprawdź!