Dziękujemy za wszystkie zdjęcia przesłane w czerwcu

i

Autor: Czytelnicy ESKA INFO Lublin Dziękujemy za wszystkie zdjęcia przesłane w czerwcu

Dziękujemy za zdjęcia nadesłane w czerwcu! [NAGRODY CZERWIEC 2016]

2016-07-11 14:30

Przychodzą ich dziesiątki, a my wybieramy te najpiękniejsze. Z całego serducha dziękujemy Wam za wszystkie zdjęcia, które przysyłaliście nam w czerwcu!

Piękne lato, niezwykłe wydarzenia, codzienne sytuacje, zwiedzanie miasta, a nawet zdjęcia niezwykłych burz lub cudownych zjawisk zwiastujących je - to wszystko dostaliśmy uwiecznione na Waszych zdjęciach. W tym miesiącu nagrody od ESKI otrzymują: Paulina Aleksandra Miącz, czytelnik Andrzej, Radosław Jaremek, Damian Gerhand, Krzysztof Radzki, Adam Tyklo i Justyna Amoch.

Do naszych wyróżnionych fotografów wędrują zaproszenia do klubów sportowych, karnety do uczestnictwach w zajęciach sportów walki oraz radiowe gadżety.

Zgarnij nagrody! Jak?

Na ESKA INFO Lublin mogą pojawić się też Wasze zdjęcia! Jesteście na czasie z informacjami i wydarzeniami dziejącymi się w Lublinie? Lubicie fotografować? Wasze zdjęcie może pojawić się w portalu ESKA INFO Lublin!

Zdjęcia, filmy i informacje możecie wysyłać na maila: lublin.eskainfo@grupazpr.pl lub wiadomościami na FacebookuDla najaktywniejszych Czytelników pod koniec każdego miesiąca mamy przygotowane nagrody.