Dwie osoby nie żyją. To było czołowe zderzenie. Tragiczny wypadek w Lubelskiem

i

Autor: KPP Łęczna Dwie osoby nie żyją. To było czołowe zderzenie. Tragiczny wypadek w Lubelskiem

Tragiczny wypadek

Dwie osoby nie żyją. To było czołowe zderzenie. Tragiczny wypadek w Lubelskiem

2023-04-28 14:04

Policjanci pracujący pod nadzorem prokuratora ustalają szczegółowe okoliczności wypadku, do którego doszło w czwartek (28.04) na DK 82. Na wysokości miejscowości Stara Wieś (woj. lubelskie) zderzyły się dwa samochody. Niestety dwie osoby zmarły po przewiezieniu do szpitala.

Do tego tragicznego wypadku doszło w czwartek po godzinie 13 w miejscowości Stara Wieś. - 58-letni kierujący samochodem osobowym marki opel z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu doprowadzając do zderzenia czołowego z pojazdem dostawczym marki renault, którym kierowała 52-latka - informuje młodszy aspirant Izabela Zięba, oficer prasowa KPP Łęczna.

Kierowca opla został zakleszczony w pojeździe. Strażacy ewakuowali mężczyznę na zewnątrz samochodu, a następnie przekazali ratownikom medycznym. Do szpitala trafiły również osoby podróżujące renault. - Niestety po niedługim czasie w szpitalu zmarł 58-letni kierujący oplem i 73-letni pasażer renault - przekazała nam oficer prasowa. Okoliczności tego tragicznego wypadku ustalają policjanci pracujący pod nadzorem prokuratora.

Śmiertelny wypadek na autostradzie A2
Sonda
Czy czujesz się bezpiecznie na polskich drogach?