Młynki: Makabryczna śmierć Niny i Klaudii. 23-latki zginęły tuż przed świętami

i

Autor: KWP Lublin Młynki: Makabryczna śmierć Niny i Klaudii. 23-latki zginęły tuż przed świętami

Dwie młode kobiety weszły na jezdnię i zginęły! Koszmar na drodze w Młynkach

2021-12-19 10:45

Koszmar na drodze w Młynkach na Lubelszczyźnie. Doszło tam do wypadku, w którym zginęły dwie mieszkanki Puław. 23-latki wysiadły z samochodu, bo źle się poczuły. Kiedy weszły na jezdnię, zostały potrącone przez nadjeżdżającego z naprzeciwka volkswagena. Pomimo prowadzonej reanimacji, kobiet nie udało się uratować.

Jak poinformowała kom. Anna Kamola z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie, do wypadku doszło w sobotę (18 grudnia) przed godziną 22 w Młynkach(powiat puławski). - Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że w kierunku Wronowa jechała toyotą 45-latka. Kobieta przewoziła czworo pasażerów. W pewnym momencie na prośbę dwóch młodych pasażerek, zatrzymała auto na poboczu drogi, ponieważ 23-latki miały się źle poczuć i chciały na chwilę wysiąść - przekazała kom. Kamola.

Według ustaleń policji, kiedy auto się zatrzymało, "pasażerki wysiadły i weszły na jezdnię wprost pod jadącego z naprzeciwka volkswagena golfa". Pomimo przeprowadzonej na miejscu reanimacji, życia kobiet nie udało się uratować. Na miejscu pracowali policjanci pod nadzorem prokuratora. Policjanci sprawdzili stan trzeźwości kierujących pojazdami. Zarówno 45-latka kierująca toyotą, jak i 23-latek kierowca volkswagena byli trzeźwi.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Horror w Łukowie. Byk zabił pracownika zakładów mięsnych

Tragiczny wypadek w Lubelskiem, dwie kobiety nie żyją. Zobacz zdjęcia

Sonda
Czy na polskich drogach czujesz się bezpiecznie?
Potrącenie 57-latki na przejściu dla pieszych