W Radawcu wystąpi Effect, Mesajah i Video

i

Autor: Unsplash, CC by 2.0, pixabay.com W Radawcu wystąpi Effect, Mesajah i Video

Dożynki powiatowe: Koncerty gwiazd w Radawcu

2015-08-26 14:10

Tradycja połączy się z nowoczesnością, a na scenie podczas święta plonów zagrają Polscy artyści: Effect, Mesajah i Video.

Jedna z największych imprez kulturalnych w regionie, która buduje tożsamość mieszkańców regionu. Uczestnicy będą mogli wziąć udział w przemarszu korowodem z wieńcami i w pikniku rodzinnym. Imprezie towarzyszą konkursy i prezentacje.

W czasie dożynek będzie można poznać najlepsze strony naszego powiatu: produkty regionalne, wyroby ludowe czy oferty turystyczne najciekawszych miejsc na Lubelszczyźnie. Czekają wirtualne wycieczki 3D czy pokaz Lubelskiej Chorągwi Husarskiej. Specjalnie dla dzieci czekać będzie wesołe miasteczko o powierzchni niespełna ośmiu tysięcy metrów kwadratowych.

Świętując zakończenie zbioru plonów będzie można obejrzeć pokaz sztucznych ogni i Mistrzostwa Polski w skokach Spadochronowych.

Koncerty w Radawcu

Od disco-polo, przez reggae i dancehall po pop – w Radawcu czekają także koncerty Polskich gwiazd. Na początek na scenie stanie Effect, później Mesajah. Główną gwiazdą imprezy będzie grupa Video.

godz. 17.30 – Effect
godz. 19.00 – Mesajah
godz. 20.30 - Video

Dojazd do Radawca

Na teren dożynek w najbliższą niedzielę dojeżdżać będzie bezpłatna linia autobusowa RAD. Kursować będzie ona wyłącznie w dniu imprezy na trasie: al. Kraśnicka – Konopnica – Radawiec lotnisko.

Rozkład
Autobus będzie odjeżdżać w Lublinie z przystanku Rondo Krwiodawców 03 o godz.: 16:00, 17:00, 18:00, 19:00 i 20:00.
Odjazdy z przystanku Radawiec lotnisko 02 zaplanowano o godz.: 16:30, 17:30, 18:30 i 19:30.

Do Radawca jeździć będzie bezpłatna linia autobusowa

i

Autor: MPK Lublin Do Radawca jeździć będzie bezpłatna linia autobusowa

Na zakończenie dożynek, około 22:50, podstawiony zostanie w Radawcu autobus, który odwiezie uczestników po zakończeniu imprezy do Lublina.

Dożynki powiatowe odbędą się na terenie Aeroklubu Lubelskiego Radawiec już w najbliższą niedzielę 30 sierpnia. Początek już o godzinie 10.00.