Dołącz do najlepszych i studiuj to co chcesz! To miejsce stworzone dla Ciebie

i

Autor: materiały partnera

Dołącz do najlepszych i studiuj to co chcesz! To miejsce stworzone dla Ciebie

2019-07-01 13:57

Maturalne emocje już opadły, ale prawdziwa przygoda dopiero przed Tobą. Wyniki egzaminu dojrzałości tuż tuż, dlatego warto zastanowić się, gdzie kontynuować edukację. Wybierz UMCS i spełnij swoje marzenia!

Prawie ćwierć miliona absolwentów, 12 wydziałów, 80 kierunków studiów i 250 specjalności - to liczby, które robią wrażenie. Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie to największa uczelnia po wschodniej stronie Wisły. Wszechstronna oferta edukacyjna i bogate doświadczenie to wyróżniki UMCS, dzięki którym możesz spełnić swoje plany.

Dlaczego warto wybrać UMCS?

  1. Bogata oferta nowoczesnych i praktycznych kierunków - studiuj i spełniaj swoje edukacyjne ambicje
  2. Organizacji studenckich i kół naukowych nie zabraknie - spełnianie marzeń na wyciągnięcie ręki!
  3. Duże stypendia naukowe za osiągnięcia w nauce oraz stypendia socjalne
  4. Łącz naukę ze sportowymi pasjami - do Twojej dyspozycji pełna infrastruktura i współpraca ze sportowymi klubami w regionie
  5. Kampus UMCS - wszystko znajduje się blisko siebie - akademiki, park akademicki, wydziały, Centrum Kultury Fizycznej, Akademickie Centrum Kultury i akademicka stołówka

To tylko kilka z wielu zalet UMCS - przyjdź i przekonaj się sam!

Nowa oferta edukacyjna

Dzięki stałemu rozwojowi Uniwersytet może zaoferować tak bogatą ofertę edukacyjną. W roku akademickim 2019/2020 uruchomione zostaną zupełnie nowe kierunki:

  • Wychowanie fizyczne - studia stacjonarne i niestacjonarne prowadzone na Wydziale Zamiejscowym w Puławach.

Kultura fizyczna, podstawy nauk medycznych, podstawy prawa i ekonomii oraz pedagogiki i psychologii. Dodatkowo współpraca z Wisłą Puławy, KS Azoty Puławy SA oraz szkołami ponadgimnazjalnymi pozwolą nie tylko na studia teoretyczne, ale dużą dozę praktyki.

  • Polsko-niemieckie studia kulturowe i translatorskie - studia stacjonarne prowadzone w języku polskim i niemieckim na Wydziale Humanistycznym UMCS oraz na Uniwersytecie w Poczdamie.

To kierunek z międzynarodowym i międzyuczelnianym charakterem. Interkulturowość, doskonalenie umiejętności językowych i uzyskanie kompetencji tłumacza - to elementy, które pozwolą na wyróżnienie się na rynku pracy - zarówno w Polsce, jak i w Niemczech.

  • International relations - anglojęzyczne studia stacjonarne prowadzone na Wydziale Politologii;

Pogłębianie i poszerzanie wiedzy o współczesnych stosunkach międzynarodowych, poznawanie światowej gospodarki, biznesu międzynarodowego oraz kultury Europy Środkowej i Wschodniej oraz Azji i Pacyfiku - to główny program nowego kierunku prowadzonego w całości w języku angielskim.

  • Prawno-administracyjny - studia stacjonarne i niestacjonarne prowadzone na Wydziale Prawa i Administracji.

Funkcjonowanie administracji publicznej i zarządzanie państwem - to wiedza, która przyda się przyszłym urzędnikom i menedżerom sektora publicznego.

Pełna oferta kształcenia znajduje się na stronie:
www.irk.umcs.lublin.pl

Dołącz do najlepszych i studiuj to co chcesz! To miejsce stworzone dla Ciebie

i

Autor: materiały partnera

Artykuł Sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE