Przepuszczała pielgrzymów

DK 19. Tchórzew. Wypadek w trakcie pielgrzymki! 3 osoby ranne, w tym 2 dzieci

2023-08-04 20:38

Trzy osoby zostały ranne po wypadku, do którego doszło w czwartek (3.08) na DK 19. Kierująca citroenem zatrzymała się przed grupą pielgrzymów. Jadący za nim kierowca mercedesa nie zdążył wyhamować. Trzy osoby, w tym dwójka dzieci, trafiły do szpitala.

Do tego poważnego wypadku doszło w czwartek (3 sierpnia) na DK 19 koło miejscowości Tchórzew (pow. radzyński). - Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący mercedesem nie zachował bezpiecznej odległości i uderzył w tył citroena. Do szpitala przewieziono kierującego mercedesem oraz dwójkę dzieci z citroena. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo - informuje oficer prasowy KPP w Radzyniu Podlaskim. Mercedesem jechał 58-letni mężczyzna, a citroenem 27-letnia kobieta z dwoma rocznymi chłopcami.

Wypadek zaczął się od tego, że citroen zatrzymał się przed grupą pielgrzymów zmierzających na Jasną Górę. - Pielgrzymi schodzili na parking w Tchórzewie. Osoba odpowiedzialna za kierowanie ruchem w tej grupie pielgrzymkowej, zatrzymywała pojazdy. Kierująca citroenem się zatrzymała, a kierowca mercedesa, jadący za nią nie zdołał wyhamować i najechał na tył jej auta - powiedział lokalnemu portalowi slowopodlasia.pl podkomisarz Piotr Mucha z KPP w Radzyniu Podlaskim.

Ruszyli na Jasną Górę. 45 Lubelska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę przeszła przez Lublin
Sonda
Czy spowodowałeś kiedyś kolizję na drodze?