Cinema City, Multikino: Kiedy OTWARCIE KIN w Lublinie? Rząd podał datę, ale...

2020-05-29 12:16 MTA
Cinema City, Multikino: Kiedy OTWARCIE KIN w Lublinie? Rząd podał datę, ale...
Autor: pixabay.com/StockSnap

Rząd podał datę „odmrożenia” kin po przymusowej przerwie spowodowanej epidemią koronawirusa. Jest jednak jedno „ale” – i to dość poważne. Najwięksi gracze na rynku – multipleksy obecne także w Lublinie – nie planują szybkiego powrotu. Kiedy otwarcie kin w Lublinie? Cinema City i Multikino podjęły ważne decyzje.

Kiedy otwarcie kin w Lublinie? Rząd podał datę: 6 czerwca. Od tego dnia multipleksy i kina studyjne znów będą mogły wyświetlać filmy. Problem w tym, że kina wcale nie spieszą się z powrotem. Powody są dwa: bezpieczeństwo widzów i... brak ciekawych filmów oraz premier.

Zobacz też: Lubelskie: GIGANTYCZNE wygrane w zdrapkach Lotto. Wygrali OGROMNE pieniądze!

Cinema City: Kiedy otwarcie kin w Lublinie w Plazie i Felicity?

Cinema City podjęło decyzję o przesunięciu daty otwarcia kin w całej Polsce, także w Lublinie. Jeśli ktoś z Was miał nadzieję, że od 6 czerwca kina Cinema City będą otwarte to niestety, nie mamy dobrych wiadomości.

Firma jest w stałym kontakcie z władzami i analizuje sytuację, aby poznać szczegóły i mieć pewność czy działając w narzuconych restrykcjach, jest w stanie działać bez strat finansowych. Drugim powodem przesunięcia daty otwarcia kin są niepotwierdzone daty nadchodzących premier filmowych – czytamy w oświadczeniu Cinema City Polska.

Kiedy otwarcie kin w Plazie i Felicity w Lublinie? Cinema City podaje, że datę poda wkrótce, gdy tylko będzie to możliwe.

Zobacz też: Koronawirus w parafii pod Lublinem! ZAKAŻONYCH DWÓCH KSIĘŻY. Co z wiernymi?!

Multikino: Kiedy otwarcie kina w Lublinie w Olimpie?

Czy Multikino otworzy się 6 czerwca? Niestety. Kino w Olimpie też pozostanie zamknięte. Sieć podjęła decyzję o przełożeniu swojego „powrotu”.

Mając na względzie bezpieczeństwo i komfort naszych pracowników oraz Wasz, kina sieci Multikino będą otwierane stopniowo w późniejszym terminie. Obecnie przygotowujemy się na Wasze ponowne przyjęcie – czytamy w oświadczeniu Multikina.

Kiedy otwarcie kina w Olimpie w Lublinie? Data ma zostać podana tak szybko, jak będzie to możliwe.

>>> Najlepsze okna tylko w salonach Kowalski. Przygotowano duże rabaty

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ TUTAJ!

Lubelskie kasztanowce znowu na celowniku urzędników

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.