Ciało mężczyzny w rzece. Makabryczna śmierć na Lubelszczyźnie

2021-11-26 15:51
Ciało mężczyzny w rzece. Makabryczna śmierć na Lubelszczyźnie
Autor: zdj. ilustracyjne: Pixabay/Eukalyptus Ciało mężczyzny w rzece. Makabryczna śmierć na Lubelszczyźnie

Ktoś zauważył ciało mężczyzny w rzece, a strażacy wyciągnęli je na powierzchnię. Na jakąkolwiek pomoc było już za późno. Makabryczna śmierć na Lubelszczyźnie, na rzece Mławie. Okoliczności tragedii bada teraz policja i prokuratura. Co tam się stało?! Mundurowi zidentyfikowali już zmarłego mężczyznę i potwierdzili jego tożsamość. Miał 54-lata.

Makabryczna śmierć na Lubelszczyźnie. Jej okoliczności bada policja i prokuratura. W czwartkowe popołudnie ktoś przypadkiem zauważył… ciało w rzece Mława na terenie gminy Rossosz (pow. bialski). Zadzwonił na 112, ale na jakąkolwiek pomoc było już za późno. Strażacy wyłowili ciało, ale lekarz mógł już tylko stwierdzić zgon.

Wczoraj około godziny 14.30 dyżurny wisznickiego komisariatu został powiadomiony, o zwłokach ujawnionych przez przypadkową osobę w rzece Mława na terenie gminy Rossosz. Na miejsce natychmiast skierowani zostali funkcjonariusze, którzy potwierdzili zgłoszenie – relacjonuje kom. Barbara Salczyńska-Pyrchla z Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej. – Gdy strażacy wyciągnęli ciało z wody, obecny na miejscu lekarz z pogotowia ratunkowego stwierdził zgon.

Super Raport 26.11 (Goście: Stefan Niesiołowski - były wicemarszałek Sejmu, Joanna Senyszyn - Lewica) Sedno Sprawy: Paweł Kukiz

Niestety, na jakąkolwiek pomoc było już za późno. Udało się zidentyfikować zmarłego mężczyznę i potwierdzić jego tożsamość. To 54-letni mieszkaniec gminy Wisznice. Jak i dlaczego zmarł? Co stało się nad Mławą? Odpowiedzi na te pytania szuka teraz policja i prokuratura.

– Wstępnie wykluczony został udział osób trzecich w zdarzeniu. Ciało mężczyzny zostało zabezpieczone do dalszych badań. Sekcja zwłok pozwoli na ustalenie czasu i przyczyny śmierci – zapowiada Salczyńska-Pyrchla.

Sonda
Czy czujesz się bezpiecznie w swojej okolicy?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE