Film kręcony będzie od 20 do 22 września

i

Autor: Popturf.com, CCO Public Domain, flickr.com Film kręcony będzie od 20 do 22 września

Casting w Lublinie [TERMIN, ZGŁOSZENIA] Zostań rowerową gwiazdą

2015-09-09 14:17

Wystarczy mieć rower, chęci i być w odpowiednim wieku. W Lublinie odbędą się castingi do filmu rowerowego. Poznajcie szczegóły. 

Każdy kto marzy lub dopiero zaczyna marzyć o karierze filmowej może mieć swoje pięć minut. W czasie najbliższego weekendu w Lublinie odbędzie się casting do filmiku rowerowego. Jak zapowiadają organizatorzy, dla niektórych może stać się to początkiem drogi do samego Hollywood.

Urząd Miasta przygotowuje film promocyjny „Lublin przyjazny rowerzystom”. Z tej okazji każdy z lublinian może spróbować swoich sił przed kamerą. Poszukiwani są mieszkańcy z każdym wieku, szczególnie:

  • kobiety w wieku od 25 do 35 lat,
  • mężczyźni w wieku od 40 do 45 lat,
  • chłopak w wieku od 18 do 25 lat,
  • dziewczyna w wieku do 18 do 25 lat,
  • statyści.


Casting odbywa się w najbliższą sobotę, 12 września. Wszyscy chętni powinni stawić się w okolicach Muszli Koncertowej Ogrodu Saskiego od godziny 10.00. Każdy aktor powinien zabrać ze sobą rower. Aktorzy za udział w filmie otrzymają wynagrodzenie.

Zdjęcia do filmu promocyjnego o Lublinie przyjaznym dla rowerzystów kręcone będę przez trzy dni. Filmowców na ulicach możecie szukać od 20 do 22 września.