Wypadek ukraińskiego busa

i

Autor: Policja Lubelska

Dramat na drodze

Bus wbił się w ciężarówkę na DK 12 koło Chełma! Zginęła 33-letnia kobieta

2023-07-09 9:32

Dramat na drogach woj. lubelskiego. 33-letnia kobieta zginęła, a dwie osoby zostały ranne w zderzeniu ukraińskiego busa ze stojącą na poboczu ciężarówką na DK 12 w Tytusinie koło Chełma. Jak wyjaśniają służby, do wypadku doszło w nocy z soboty na niedzielę (8/9 lipca).

Tragedia pod Chełmem. Nie żyje 33-letnia kobieta

Do tragicznego wypadku doszło ok. godz. 2 w nocy w Tytusinie (pow. chełmski) na DK nr 12. - Ze wstępnych ustaleń wynika, że jadący w kierunku granicy ukraiński bus uderzył w stojącą na poboczu ciężarówkę. Śmierć na miejscu poniosła 33-letnia pasażerka busa – poinformował dyżurny Komendy Wojewódzkiej PSP w Lublinie.

Zobacz: Koszmar na drodze pod Włodawą. Rannych trzeba było wydobyć z wraku. Tragiczne wieści

Rzecznik Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie nadkom. Andrzej Fijołek przekazał, że po wypadku 8 obywateli Ukrainy, którzy podróżowali busem, zostało przewiezionych do szpitala. - Po badaniach okazało się, że dwie osoby posiadają obrażenia ciała - dodał rzecznik.

Według ustaleń 44-letni Ukrainiec kierujący busem był trzeźwy. Policja pod nadzorem prokuratora wyjaśnia szczegóły zdarzenia. Po wypadku droga w miejscu zdarzenia była nieprzejezdna przez kilka godzin. W niedzielę (9 lipca) około godz. 6 rano zakończyły się utrudnienia.

Sonda
Czy miałeś kiedyś wypadek drogowy?
Policjantka z Poznania walczy o życie! Koszmarny wypadek podczas służby