Brzezice: Horror pod Piaskami. 48-latek nie żyje. Nowe fakty

i

Autor: KWP Lublin Brzezice: Horror pod Piaskami. 48-latek nie żyje. Nowe fakty

Brzezice: Horror pod Piaskami. 48-latek nie żyje. Nowe fakty

2021-08-31 8:41

Brzezice. Koszmarny wypadek na drodze krajowej nr 12 między Chełmem a Piaskami na Lubelszczyźnie. W poniedziałkowe przedpołudnie trasa jest zablokowana po makabrycznym wypadku, do jakiego doszło tam rano. Kierowca osobówki zjechał na „czołówkę” z ciężarówką. Mężczyzna nie żyje. Dwie kolejne osoby są ranne.

AKTUALIZACJA, 31.08: Nowe fakty ws. tragedii pod Piaskami

Nowe informacje ws. tragicznego wypadku pod Piaskami na DK 12. W poniedziałkowy poranek osobówka zderzyła się z ciężarówką, a później najeżdżały na nią kolejne samochody. Nie żyje 48-letni mężczyzna. Dwie osoby zostały ranne. – Samochód marki Alfa Romeo, kierowany przez 48-letniego mieszkańca powiatu chełmskiego, jadąc w kierunku Chełma, nagle z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył z ciężarowym volvo. Potem, jadące za ciężarówką auta, najpierw osobowe Audi A3, a następnie bus marki VW, które nie zdołały wyhamować, kolejno na siebie najeżdżały – informuje kom. Magdalena Szczepanowska. W wyniku zdarzenia kierowca Alfa Romeo poniósł śmierć na miejscu. Do szpitala trafili również kierujący audi oraz pasażer busa.

Brzezice: Horror pod Piaskami. 48-latek nie żyje. Nowe fakty

i

Autor: KWP Lublin Brzezice: Horror pod Piaskami. 48-latek nie żyje. Nowe fakty

Wcześniej informowaliśmy:

Brzezice na DK 12 w Lubelskiem. Jedna ofiara śmiertelna i dwie osoby ranne – to bilans wypadku, do którego doszło z udziałem czterech samochodów w miejscowości Brzezice na drodze krajowej nr 12 między Chełmem, a Piaskami. Trasa może być zablokowana jeszcze do około godz. 12.30. Policja kieruje samochody na objazdy – informuje Polska Agencja Prasowa. Około godz. 6.30 w miejscowości Brzezice doszło do zderzenia czterech pojazdów. Jak wynika z dotychczasowych ustaleń policji, samochód osobowy jadący w kierunku Chełma nagle z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na przeciwległy pas i zderzył się z jadącym z naprzeciwka pojazdem ciężarowym. Kierujący autem osobowym mężczyzna zginął na miejscu.

Zobacz też: Zamość: Włamał się do hostelu i… zrobił to! Bezczelny powrót 38-latka

– Za ciężarówką jechał samochód osobowy i bus, które nie zdążyły wyhamować i kolejno najeżdżały na siebie. Wszystkie trzy pojazdy wylądowały w rowie. Do szpitala trafił kierowca drugiej osobówki oraz pasażer busa. Kierowca ciężarówki nie odniósł obrażeń – informuje kom. Magdalena Szczepanowska z Komendy Powiatowej Policji w Świdniku, cytowana przez PAP.

Sedno Sprawy - Jarosław Gowin

Obecnie na miejscu zdarzenia trwają oględziny. Czynności prowadzone są pod nadzorem prokuratora. Droga krajowa nr 12 w Brzezicach jest całkowicie zablokowana. Policja zorganizowała objazdy: dla osób jadących w kierunku Chełma – przez Piaski na Krasnystaw lub Zamość oraz dla kierowców jadących w kierunku Lublina – przez Milejów. Utrudnienia mogą potrwać jeszcze do około godz. 12.30.

Brzezice: Karambol na Lubelszczyźnie na DK 12

Karambol na Lubelszczyźnie na DK 12. Pod Piaskami doszło do makabrycznego wypadku. Służby drogowe Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad informują, że utrudnienia mogą potrwać jeszcze wiele godzin. W poniedziałek przed południem droga jest zablokowana, a drogowcy i policja kieruje na objazd DW 838 przez Trawniki do DK 17 w Fajsławicach.

Sonda
Czy czujesz się bezpiecznie na polskich drogach?