szpital SPSK w Lublinie

i

Autor: Krzysztof Radzki/East News

Lublin: Nie żyje znany lekarz, dr Arkadiusz Smaga. Szpital w żałobie

2021-08-31 8:23

Nie żyje znany lubelski lekarz, dr n. med. Arkadiusz Smaga. Załoga SPSK nr 4 w Lublinie jest w żałobie po śmierci kolegi. Jego współpracownicy podkreślają jego zaangażowanie – w pracę, ale też działalność związków zawodowych. Smaga był kierownikiem zespołu Poradni Specjalistycznych Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego nr 4 w Lublinie.

Zmarł Arkadiusz Smaga. Zespół SPSK nr 4 w Lublinie (szpital przy ul. Jaczewskiego) w żałobie po śmierci jednego z pracowników. Był znanym lekarzem. – Z wielkim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Naszego Kolegi dr n. med. Arkadiusza Smagi, cenionego lekarza, aktywnego przedstawiciela związków zawodowych, zaangażowanego kierownika zespołu Poradni Specjalistycznych Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego Nr 4 w Lublinie – poinformowali przedstawiciele lecznicy przy Jaczewskiego.

Zobacz też: Brzezice: Wypadek na DK 12. Kierowca nie żyje. Dwie osoby ranne

Super Raport 30.08 (Goście: Paweł Kowal - KO, Sławomir Broniarz - prezes ZNP) Sedno Sprawy: Jarosław Gowin

Dr n. med. Arkadiusz Smaga był cenionym i lubianym lekarzem, znanym w Lublinie i regionie. Przedstawiciele SPSK nr 4 w Lublinie w imieniu całego szpitala i jego pracowników złożyła wyrazy głębokiego współczucia rodzinie i najbliższym zmarłego.

Uroczystości pogrzebowe dr n. med. Arkadiusza Smagi rozpoczną się mszą świętą 1 września 2021 roku o godzinie 15.30 w kościele św. Jakuba Apostoła w Głusku.