Boźniewice: Ciało kobiety w Wieprzu. To zaginiona seniorka?

i

Autor: zdjęcie ilustracyjne; KWP Lublin Boźniewice: Ciało kobiety w Wieprzu. To zaginiona seniorka?

Tragiczna i tajemnicza śmierć

Boźniewice: Ciało kobiety w Wieprzu. To zaginiona seniorka?

2022-11-08 15:01

Jak zmarła? Okoliczności jej śmierci ustalać będzie policja i prokuratura. Kluczowe będą wyniki sekcji zwłok. Śledczy chcą odtworzyć ostatnie momenty życia kobiety, które ciało we wtorek (8.11) wyłowiono z rzeki Wieprz w Boźniewicach pod Kockiem (pow. lubartowski) na Lubelszczyźnie. To zaginiona kilka dni temu 78-latka?

Makabryczne odkrycie na Lubelszczyźnie! Ciało starszej kobiety w rzece. Strażacy wydobyli zwłoki z Wieprza w Boźniewicach pod Kockiem. Ciało zostało zabezpieczone i zostanie zbadane podczas sekcji zwłok.

Boźniewice: Ciało kobiety w rzece Wieprz pod Kockiem

Na zwłoki w wodzie natknął się przypadkiem jeden z mieszkańców. Od razu zawiadomił służby ratunkowe. Na pomoc było już za późno… Życie uszło ze znalezionej kobiety już dużo wcześniej. Jak dawno – to ustalą szczegółowe badania i analizy biegłych z zakresu medycyny sądowej. Wydobyte przez strażaków ciało zostało zabezpieczone do sekcji zwłok.

Trwa ustalanie i potwierdzanie tożsamości zmarłej seniorki. Jak informuje Radio Lublin: jej wygląd odpowiada rysopisowi zaginionej kilka dni temu 78-letniej mieszkanki gminy Ostrówek.

Wkrótce więcej informacji na ten temat.

Sonda
Wierzysz, że tę sprawę uda się wyjaśnić?
Maciej Wąsik: "Od dawna planowaliśmy budowę zapory na granicy rosyjskiej" [Sedno Sprawy]