Bandyci napadli na lombard w Biłgoraju. Ukradli biżuterię i uciekli z łupem

i

Autor: KWP Białystok Bandyci napadli na lombard w Biłgoraju. Ukradli biżuterię i uciekli z łupem. Zdjęcie ilustracyjne.

Trwa obława

Bandyci napadli na lombard w Biłgoraju. Ukradli biżuterię i uciekli z łupem. Trwa obława

2024-04-16 14:01

Policjanci szukają dwóch sprawców rozboju, którzy weszli do lombardu w Biłgoraju (woj. lubelskie) i sterroryzowali pracującą tam kobietę. Bandyci ukradli biżuterię - poinformowała PAP we wtorek (16.04.24) asp. Joanna Klimek z biłgorajskiej policji.

Policjanci szukają bandytów, którzy w poniedziałek (15 kwietnia) napadli na jeden z lombardów w Biłgoraju. - W poniedziałek około godz. 20 do jednego z lombardów przy ul. Kościuszki w Biłgoraju weszło dwóch zamaskowanych mężczyzn, którzy po sterroryzowaniu ekspedientki dokonali kradzieży biżuterii - przekazała PAP asp. Joanna Klimek z biłgorajskiej policji. Bandyci uciekli ze swoim łupem. Nie wiadomo, jaką wartość miała skradziona biżuteria. Na szczęście 24-letniej kobiecie, która pracowała w lombardzie, nic się nie stało. Skończyło się tylko na strachu.

Jak przekazała oficer prasowa, komendant ogłosił alarm dla policjantów z Biłgoraja. Funkcjonariusze koncentrują swoje działania na ustalaniu i poszukiwaniu sprawców rozboju. W Polsce za rozbój grozi do 15 lat więzienia. W zeszłym roku na terenie powiatu biłgorajskiego doszło do dwóch napadów na kantory w Biłgoraju oraz Tarnogrodzie.

Na początku roku pisaliśmy, że Prokuratura Rejonowa w Puławach skierowała do sądu akt oskarżenia przeciwko 36-letniej Annie A. podejrzanej o napady na banki w Kurowie i Puławach (woj. lubelskie). Kobieta była wtedy w ósmym miesiącu ciąży. Grozi jej do 20 lat więzienia.

Sonda
Czy znając miejsce pobytu poszukiwanego przestępcy, poinformowałbyś policję?

Lubelskie. 36-letnia kobieta aresztowana za dwa napady na banki. Zdjęcia:

W zaawansowanej ciąży napadała na banki