Basen zewnętrzny w AQUA Lublin

i

Autor: facebook AQUA Lublin Basen zewnętrzny w AQUA Lublin

AQUA Lublin z wakacyjną ofertą. Będą leżaki, place zabaw, piasek i gastronomia [AUDIO, CENNIK]

2016-06-04 16:30

Kompleks przy Al. Zygmuntowskich wychodzi pod chmurkę i przedstawia odświeżoną ofertę. Do dyspozycji jest zewnętrzny basen z podgrzewaną wodą, leżaki, plac zabaw dla dzieci oraz gastronomia. MOSiR wprowadza też zmiany w cenniku. 

AQUA Lublin wychodzi na zewnątrz i proponuje lublinianom szereg atrakcji. Pojawiła się długo wyczekiwana gastronomia. Już teraz działa restauracja przy wejściu do budynku- korzystać z niej mogą również osoby, które nie wchodzą do części biletowanej. Punkt z jedzeniem i napojami pojawi się też w zewnętrznej części kompleksu. Jego otwarcie planowane jest na 15 czerwca. 

Co pod chmurką?

Na zewnątrz czeka basen z podgrzewaną wodą, do którego można wypłynąć ze środka obiektu. Zmęczeni wodnymi szaleństwami możemy odpocząć na plastikowych leżakach. W części bez wody znajdziemy leżaki płócienne, których w wakacje przybędzie. Są też atrakcje dla najmłodszych- jest plac zabaw z piaskownicą, huśtawki, wspinaczki i ławki. - Dobrze zorganizowana część zewnętrzna, która służy wypoczynkowi po aktywności w wodzie, przyciągnie przede wszystkim rodziny z dziećmi - mówi Michał Krawczyk z MOSiR "Bystrzyca" w Lublinie. 

Sauny

W ofercie pojawiła się pozycja dla pań. To "Ladies Night". W każdy wtorek od godziny 18 do 22, strefa saun dostępna będzie tylko dla kobiet. MOSiR wychodzi naprzeciw osobom, które wstydzą się pokazywać nago w saunach. Klienci dostaną za darmo chusty za zakrcyia intymnych części ciała. Do tej pory za taki dodatek trzeba było zapłacić. 

Posłuchaj, jakie atrakcje czekają w AQUA Lublin. Materiał przygotował Adam Tykło, reporter Radia ESKA.

Cennik

Oferta wakacyjna w AQUA Lublin to kilka zmian i nowości. Bilety "no limit", które do tej pory obowiązywały do strefy basenowej i saunarium, będą rozdzielone. Dostępny jest już bilet "no limit" ważny tylko w strefie wody (49 zł normalny i 33 zł ulgowy). W Cenniku pojawiło się nowości. Jedną z nich jest "AQUA urodziny". Dla jubilata (po okazaniu dowodu tożsamości) i osoby towarzyszącej naliczany jest rabat -50%. Środy będą należeć do studentów. W "Studenckie środy" od godziny 16 do 22 naliczany będzie rabat -30% od ceny bilety ulgowego. Koniecznie trzeba mieć ze sobą legitymację studencką. W nowym cenniku pojawiła się oferta "AQUA senior". Osoby powyżej 60. roku życia od poniedziałku do piątku w godzinach od 6 do 17 zapłacą 8 zł za 75 minut. Jest też oferta dla placówek oświatowych. "AQUA wycieczki" to 15 zł za 180 minut wodnego szaleństwa. 

Pełny cennik dostępny jest tutaj.

Kompleks przy Al. Zygmuntowskich czynny jest codziennie od godziny 6 do 22.