Na praktyki z AIESEC możecie wyjechać do Chin, Rosji czy Indii

i

Autor: AIESEC/ Global Talents Na praktyki z AIESEC możecie wyjechać do Chin, Rosji czy Indii

AIESEC praktyki za granicą

2015-06-17 11:05

Aby zdobyć wiedzę, poprawić czy udoskonalić język, a przede wszystkim by poznać świat i zdobyć praktykę w zawodzie – już teraz możecie zapisywać się na praktyki w ramach lubelskiego programu AIESEC Global Talents.

- Za granicą można nauczyć się więcej – przekonuje Aleksandra Kielichowska z lubelskiego oddziału AIESEC. Aktualnie do wyboru są trzy obszaru: marketing, education i IT. Z programu praktyk mogą skorzystać studenci i absolwenci.

Co można zyskać na wakacyjnych wyjazdach AIESEC? Materiał Marty Buczak.

Aby skorzystać z zagranicznych praktyk student musi mieć zaliczone trzy miesiące praktyk w Polsce i znać język angielski przynajmniej na poziomie B2. Potem - zarejestrować się na stronie internetowej

Kolejnym krokiem jest rozmowa z osobą z oddziału AISEC Lublin, która skontaktuje się z chętnymi po zgłoszeniu. W dalszych etapach rekrutacji przewidziane jest wybranie oferty praktyk. Przypieczętowaniem wyboru oferty i wyjazdu jest rozmowa z pracodawcą na Skype.

Najdłuższe oferty trwają rok, choć zdarzają się też półtoraroczne oferty. Razem z AIESEC możecie wyjechać do Rosji, Indii, Czech, Turcji czy Chin.