Koszmar w Drelowie. 19-latkowie znalezieni nieprzytomni w garażu. Reanimacja trwała ponad godzinę

i

Autor: Pixabay ZDJĘCIE ILUSTRACYJNE. Koszmar w Drelowie. 19-latkowie znalezieni nieprzytomni w garażu. Reanimacja trwała ponad godzinę

Czy to było zatrucie?

Koszmarne odkrycie w osiedlowym garażu. Znaleziono ciała dwóch 19-latków!

Byli nieprzytomni, nie dawali żadnych oznak życia. Dwaj 19-latkowie zostali znalezieni w zamkniętym garażu w samochodzie z pracującym silnikiem. Reanimacja młodych mężczyzn trwała ponad godzinę. Niestety, nie udało się przywrócić im funkcji życiowych.

Nastolatkowie siedzieli w samochodzie z włączonym silnikiem. Nie udało się ich uratować

W niedzielę po godzinie 21.30 dyżurny międzyrzeckiego komisariatu otrzymał zgłoszenie dotyczące dwóch nieprzytomnych nastolatków, którzy siedzieli w samochodzie z pracującym silnikiem. Auto znajdowało się w zamkniętym garażu. Do zdarzenia doszło na terenie gminy Drelów.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że nastolatkowie poszli do garażu by naprawiać auto.

- Kiedy chłopcy długo nie wracali członek rodziny postanowił sprawdzić co się dzieje. Zauważył wówczas nieprzytomnych nastolatków. W garażu czuć było silną woń spalin. Niestety pomimo podjętej reanimacji ich życia nie udało się uratować - informuje komisarz Barbara Salczyńska-Pyrchla, z KMP w Białej Podlaskiej.

- Wszystkie czynności na miejscu zdarzenia wykonywaliśmy pod nadzorem prokuratora. Zwłoki nastolatków zostały zabezpieczone celem przeprowadzenia sekcji. Wstępnie wykluczony został udział osób trzecich - dodaje.

Wszczęte śledztwo w tej sprawie ma pozwolić wyjaśnić okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

Sonda
Czy badałeś kiedykolwiek sobie albo swojemu dziecku poziom ołowiu we krwi?
Małgorzata Bonikowska: "Każdy spór w UE, każdy rodzaj napięcia między członkami i instytucjami, jest osłabianiem UE" [Express Biedrzyckiej]