Wyjątkowe życzenia

Życzenia do opłatka. Czego życzyć bliskim przy łamaniu opłatkiem 24 GRUDNIA? [WIGILIA 2022]

2022-12-24 7:00

Łamanie opłatkiem podczas Wigilii, to jeden z elementów tego wyjątkowy moment w każdym domu. Podczas symbolicznego dzielenia się opłatkiem składamy swojej rodzinie oraz bliskim najszczersze życzenia. Nie masz pomysł, co powiedzieć podczas łamania opłatkiem? Przygotowaliśmy listę tradycyjnych życzeń do opłatka na Wigilię 24 grudnia 2022 roku.

Życzenia do opłatka. Skąd wzięła się ta tradycja?

Życzenia wigilijne składamy członkom swojej rodziny najczęściej podczas łamania się opłatkiem. Zasada jest prosta - powinny być przede wszystkim szczere. Nie ma nic wspanialszego niż życzenia na Boże Narodzenie płynące prosto z serca.

Nie przegap: Życzenia na Boże Narodzenie 2022. Piękne, wyjątkowe i zabawne życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia [SMS, FACEBOOK]

Podczas łamania się opłatkiem możemy życzyć zdrowia, miłości, spokoju, pomyślności. "Zdrowia, szczęścia, sukcesów w pracy i w życiu osobistym" - także życzenia słyszymy najczęściej. Warto jednak każdemu z osobna życzyć tego, czego aktualnie potrzebuje. Zatem przed kolacją w Wigilię zastanów się, o czym marzy twoja mama, czego potrzebuje babcia i właśnie tego im życz.

Czytaj także: Modlitwa przed Wigilią. Jaką modlitwę odmówić przy wigilijnym stole?

Warto, aby życzenia na Boże Narodzenie i te, które składamy podczas łamania się opłatkiem miały indywidualny charakter. Jakie życzenia złożyć przy opłatku? Poniżej znajdziesz kilka propozycji!

Życzenia do opłatka. Wyjątkowe i religijne życzenia przy łamaniu się opłatkiem [24 GRUDNIA]

W ten wyjątkowy czas pragnę Ci życzyć wszystkiego dobrego. Niech Bóg Cię błogosławi i zawsze ma w swojej opiec. Bądź wytrwała i szczęśliwa w życiu prywatnych oraz zawodowym.

***

Wszystkiego, co w życiu najważniejsze: miłości, zdrowia, oddanych przyjaciół oraz sukcesów w życiu osobistym i zawodowym.

***

Kochana córeczko, życzę Ci mnóstwa uśmiechu na twarzy. Nigdy się nie poddawaj i pamiętaj, że dla nas jesteś najcudowniejsza!

***

Synu, wszystkiego dobrego na nadchodzące święta. Niech Twoje marzenia się spełnią i obyś zawsze był szczęśliwy.

***

Najpiękniejszych Świąt Bożego Narodzenia, niech spełniają się wszystkie Twoje marzenia.

***

Przyjmij życzenia wielu łask bożych, szczęścia, powodzenia, aby wszystkim się darzyło i z roku na rok lepiej było.

***

Życzę ci wiary w to, że nawet najskrytsze i najbardziej nierealne marzenia mogą się spełnić oraz wytrwałości w dążeniu do celu.

Sonda
Jak składasz życzenia na Boże Narodzenie?
Ostatnie dni Bydgoskiego Jarmarku Świątecznego