Zamojskie surykatki wraz z młodymi czekają na odwiedzających

i

Autor: Zoo Zamość Zamojskie surykatki wraz z młodymi czekają na odwiedzających

Zoo w Zamościu na wakacje [CENNIK, GODZINY OTWARCIA, ATRAKCJE, JAK DOJECHAĆ]

2016-08-21 21:32

Tarotka i Trezorka, Kesza oraz Lengai, Mugambi i Ngombe czekają na gości. To zwierzaki z zamojskiego zoo. Możecie je odwiedzić w czasie wakacji. 

Atrakcje

Największą atrakcją zoo są oczywiście zwierzaki. Wśród nowych mieszkańców są niala grzywiasta, daniel płowy, tejgu argentyński oraz żyrafy. W Zamościu możecie stanąć oko w oko z tygrysem lub pomachać niedźwiedziowi. Do obejrzenia czekają setki gatunków zwierząt, przejażdżki konne, możliwość zrobienia zdjęcia z żywymi gadami czy park linowy.

Cennik

Najmłodsi do zamojskiego zoo mają wstęp darmowy,
dzieci od trzech do sześciu lat, studenci, emeryci i renciści oraz osoby niepełnosprawne z osobami im towarzyszącymi płacą 10 złotych,
bilet normalny dla dorosłych jest w cenie 15 złotych,
grupa co najmniej 15-nastu osób płaci po 10 złotych od osoby,
posiadacze Katy Dużej Rodziny kupują bilet normalny za 10 złotych, a ulgowy za siedem złotych,
posiadacze biletów okresowych biorących udział w akcji Bus Bonus zapłacą za bilet normalny 14,50 złotych, a za ulgowy 9,50 złotych.

Za darmo wchodzą opiekunowie grup zorganizowanych, opiekunowie grup osób niepełnosprawnych, przewodnicy grup zorganizowanych, nauczyciele uczestniczący w „lekcji w ZOO” oraz osoby z aktualną Zamojską Kartą Turysty.
Za wstęp do zoo w poniedziałki zapłacicie 10 złotych.

Godziny otwarcia

W czasie wakacji zamojskie zoo możecie odwiedzać codziennie od 9.00 do 19.00. Motylarnia otwarta jest w godzinach pracy zoo, a żywe motyle możecie podziwiać do końca września.

Jak dojechać?