Złowieszcza wizja jasnowidza Jackowskiego na 2023 rok! Ludzie będą uciekać ze strachu?! Szokujące słowa

i

Autor: Screen z filmu Złowieszcza wizja jasnowidza Jackowskiego na 2023 rok! Ludzie będą uciekać ze strachu?! Szokujące słowa

Przerażająca wizja

Złowieszcza wizja jasnowidza Jackowskiego na 2023 rok! Ludzie będą uciekać ze strachu?! Dramatyczne słowa

2023-01-13 12:04

Krzysztof Jackowski najbardziej rozpoznawalny jasnowidz w Polsce podzielił się z dziennikarzem "Super Expressu" swoją wizją dotyczącą tego, co czeka mieszkańców Lublina w 2023 roku. Niestety, słowa jasnowidza brzmią złowieszczo - mówi o porzucaniu domów w lęku i przenoszeniu się na pewien czas. Czy jest się czego obawiać? Jaką wizję dotyczącą Lublina na 2023 rok zobaczył słynny jasnowidz z Człuchowa?

Krzysztof Jackowski to najbardziej znany polski jasnowidz. Słynny jasnowidz z Człuchowa przewidział już upadek banków. Zapowiedział koronawiusa i wojnę na Ukrainie. W swojej wizji kilki lat temu pytany o to, jak będzie żyło się Polakom w poszczególnych miastach zobaczył śmierć prezydenta Rzeszowa. Jego przepowiednia się spełniła. Postanowiliśmy więc zapytać słynnego jasnowidza, co nas czeka w 2023 roku w Polsce?

Złowieszcza wizja jasnowidza Jackowskiego na 2023 rok! Ludzie będą uciekać ze strachu?! Szokujące słowa

Jasnowidz Jackowski przekazał w rozmowie z "Super Expressem", co zobaczył w swojej wizji na 2023 rok w przypadku Lublina. Co czeka mieszkańców?

- Dla Lublina będzie to podobny rok jak dla Rzeszowa, ludzie dobrowolnie w lęku będą się przenosić na jakiś czas - przepowiada Jackowski.

Pisaliśmy o tym, że Krzysztof Jackowski opowiedział o ponurej wizji uciekających rzeszowian, którzy wierzą w to, że wrócą do swoich domów. To jednak może nie nastąpić, podobnie jak dla mieszkańców Lublina. Skąd taka ucieczka? Według słynnego jasnowidza Rosjanie na Ukrainie użyją broni biologicznej, a jedna z rakiet może trafić w elektrownie atomową.

Jasnowidz Jackowski jest pewny, że rok 2023 nie będzie normalny dla mieszkańców Lublina. Krzysztof Jackowski przewiduje, że nie będzie wyborów, będzie rządziła Komisja Tymczasowa, na którą wszyscy będziemy się zgadzać.

Krzysztof Jackowski mówi o tym jak będzie rok 2023 dla mieszkańców Lublina
Sonda
Wierzysz w przepowiednie jasnowidza Jackowskiego?