ZBRODNIA w lesie pod Chełmem. BIŁ i GWAŁCIŁ 18-latkę na oczach swojej matki?!

2021-01-05 12:24

Przerażająca historia z Lubelszczyzny. To, co zdaniem śledczych wydarzyło się w lesie pod Chełmem to prawdziwa zbrodnia. Młody mężczyzna wraz z matką i przybranym bratem zgotował swojej dziewczynie piekło! Bił, podduszał i zastraszał – ustaliła prokuratura. W końcu zaczęli kopać dla niej grób, a on gwałcił 18-latkę na oczach swojej matki. Jaką karę powinni ponieść?

Do przerażającej zbrodni doszło w maju ubiegłego roku. Szokujące ustalenia policjantów zajmujących się tą sprawą wstrząsnęły mieszkańcami regonu. Prawda wyłaniająca się z trwającego od miesięcy prokuratorskiego śledztwa jest jeszcze bardziej przerażająca!

Młody potwór miał nie tylko wywieźć swoją dziewczynę do lasu i katować wspólnie z rodziną, ale też dusić plastikową siatką i… zgwałcić na oczach swojej matki. Jaką karę powinni ponieść oprawcy porwanej i maltretowanej nastolatki?!

Do zbrodni doszło w maju 2020 r. Nastoletnia mieszkanka powiatu chełmskiego wsiadła do samochodu swojego chłopaka. Nie podejrzewała, że to pułapka, która dla niej zakończy się piekłem i niewyobrażalnym cierpieniem. W aucie była matka młodego mężczyzny i jego przyrodni brat.

Zobacz też: ZMASAKROWANE ciała w domu w Dęblinie. Andrzej B. ZABIŁ ŻONĘ i siebie [ZDJĘCIA]

W pewnej chwili chłopak zaatakował ją i pobił. Nastolatka została wywieziona do lasu, gdzie była bita. Później sprawcy odwieźli ją do domu – informowali kilka dni po tragedii chełmscy policjanci. Już wtedy ta historia wstrząsnęła mieszkańcami regionu. Teraz poznajemy nowe fakty i szczegóły niewyobrażalnej zbrodni.

16-latka pobita i porwana przez rodzinę swojego chłopaka

Szczegóły prokuratorskich ustaleń z trwającego od wielu miesięcy śledztwa opisał Dziennik Wschodni. 23-letni Kacper miał zgotować swojej dziewczynie niewyobrażalne piekło. Wywiózł do lasu i nie tylko bił i szarpał za włosy… Miał ją dusić, zakładając na twarz plastikową siatkę, aż traciła przytomność.

Zobacz też: NIE ODDAM DZIECI do Islandii! DRAMAT matki dwójki małych dzieci spod Lublina [ZDJĘCIA]

Zdaniem śledczych bandyta bił ją i katował, groził śmiercią. Pomagał mu brat, a matka… przykładała nastolatce szpadel do szyi i wtórowała swoim synkom. Na oczach dziewczyny zaczęli kopać dla niej grób na środku lasu… To jeszcze nie wszystko. 23-latek miał zgwałcić swoją dziewczynę na oczach matki i brata.

Dlaczego oprawcy zgotowali jej piekło? Podobno poszło o 50 gramów mefedronu. „Rodzinka” podejrzewała, że nastolatka ukradła narkotyki. Postanowili zmusić ją do wyjawienia prawdy. Po wszystkim… odwieźli ją do domu.

Zobacz też: SKATOWALI Aleksandra w jego własnym domu. BESTIE z Białej Podlaskiej ZABIŁY 30-latka

Kilka dni później oprawcy zostali aresztowani. Sprawa – jak informuje Dziennik Wschodni – trafiła właśnie do sądu. Oskarżonym grozi 12 lat więzienia.

Wybierz najpiękniej rozświetlone miasto w Polsce! Do wygrania sprzęt o wartości 200 tys. złotych. Kliknij tutaj!