Zaryte: Makabryczna śmierć 21-latka. Zginął rażony prądem

i

Autor: KWP Lublin Zaryte: Makabryczna śmierć 21-latka. Zginął rażony prądem

Tragedia podczas pracy

Zaryte: Makabryczna śmierć 21-latka. Zginął rażony prądem

2022-10-14 11:25

Był jeszcze bardzo młody i teoretycznie miał przed sobą całe życie… 21-letni mężczyzna zginął rażony prądem. Do makabrycznego wypadku doszło podczas prac związanych z porządkowaniem terenu pod linią energetyczną. W pewnym momencie pracownik zahaczył piłą o przewód przesyłający energię i… doszło do tragedii. Wystarczył jeden moment.

To trwało dosłownie chwilę, ale ten jeden moment wystarczył, by z 21-latka uszło całe życie. Młody pracownik rażony prądem zginął na miejscu. Teraz okoliczności makabrycznego wypadku w miejscowości Zaryte (pow. rycki) na Lubelszczyźnie bada policja, prokuratura i Państwowa Inspekcja Pracy.

Zaryte. Nie żyje 21-latek porażony prądem

Do tragedii doszło w czwartek (13.10) przed południem (ok. godz. 9.00). – Pracownik firmy wykonującej prace przy oczyszczaniu terenu pod linią energetyczną, prowadził wycinkę gałęzi znajdujących się zbyt blisko linii energetycznej za pomocą piły spalinowej wysięgnikowej. 21-latek dotknął piłą linię średniego napięcia, w wyniku czego został porażony prądem – relacjonuje asp. szt. Agnieszka Marchlak z Komendy Powiatowej Policji w Rykach.

Świadkowie całego zdarzenia ruszyli na pomoc. Rozpoczęli reanimację, którą przejęli policjanci i ratownicy, ale… to wszystko nic nie dało. – Życia mężczyzny nie udało się uratować. Na skutek odniesionych obrażeń 21-latek poniósł śmierć na miejscu – potwierdza policjantka.

Okoliczności makabrycznej tragedii zbada teraz policja i prokuratura. Ciało 21-latka zostało zabezpieczone i zostanie zbadane podczas sekcji zwłok.

Sonda
Straciłeś kiedyś bliską osobę w wypadku?
SEDNO SPRAWY: M. OCIEPA: AMERYKAŃSKA BROŃ JĄDROWA W POLSCE? TO MOŻLIWE. POLSKA ARMIA BĘDZIE SILNA JAK BRYTYJSKA, FRANCUSKA, CZY TURECKA