Zapłacił tyle, co za olej i wygrał pół miliona. W banku mu nie uwierzą! To największy farciarz w mieście

i

Autor: Shutterstock Zapłacił tyle, co za olej i wygrał pół miliona. W banku mu nie uwierzą! To największy farciarz w mieście

Ależ wygrana!

Zapłacił tyle, co za olej i wygrał pół miliona. W banku mu nie uwierzą! To największy farciarz w mieście

2023-05-19 12:31

Każdy kto regularnie próbuje swoje szczęścia w zdrapkach Lotto liczy, że to właśnie jego spotka szczęście. Wygrać jest bardzo trudno, ale jak pokazuje najnowsza historia z woj. lubelskiego, niektórym się udaje. W Puławach ktoś wydrapał główną wygraną w zdrapce "500 000 ZŁ W BANKU". Na konto szczęśliwca wpłynie... pół miliona złotych.

Żeby wygrać taką fortunę w zdrapce Lotto to trzeba mieć niebywałe szczęście. W Puławach (woj. lubelskie) ktoś kupił zdrapkę 500 000 ZŁ W BANKU i w czwartek (18 maja) wydrapał główną wygraną w wysokości pół miliona złotych. Ale farciarz! Na pewno zakręciło się w głowie widząc taką kwotę na niewielkim kartoniku, który kosztował zaledwie 10 złotych. Aktualna pula wygranych w tej zdrapce to 19 milionów złotych. Do tej pory tylko 3 osobom udało się wygrać okrągłe 500 tys. złotych. Dziesięć procent z tej kwoty trzeba będzie oddać fiskusowi, ale ostateczna kwota i tak imponuje. Mieszkaniec Puław może więc spokojnie planować wydatki lub spłatę kredytu, bo wkrótce otrzyma od Totalizatora Sportowego gigantyczny przelew. Co ciekawe, to nie jedyna wysoka wygrana w zdrapkach w ostatnim czasie. W Słupsku ktoś zgarnął 200 tys. złotych, a w Gostyniu 500 tys. złotych.

Sonda
Czy próbujesz szczęścia w zdrapkach?
Pieniądze to nie wszystko Witold Orłowski