Ukradł kwiaty z Kwiatomatu

i

Autor: Policja lubelska

Amant z Zamościa

Zamość. 25-latek ukradł z kwiatomatu bukiet warty 150 zł. Wręczył go swojej ukochanej

2024-03-24 14:43

25-latek z Zamościa chciał obdarować swoją partnerkę kwiatami. Zamiast do kwiaciarni, wybrał się do kwiatomatu. Niestety młody amant nie zamierzał zapłacić. Wybił szybę i ukradł z urządzenia piękny bukiet warty 150 złotych. Policjanci szybko go zatrzymali, odzyskali również skradzione kwiaty, które zdążył już wręczyć swojej ukochanej. Podejrzany usłyszał zarzuty kradzieży z włamaniem i uszkodzenia mienia.

Działo się to w miniony czwartek 21 marca. Policjanci z Zamościa otrzymali zgłoszenie o kradzieży z włamaniem do znajdującego się w mieście kwiatomatu. Pod osłoną nocy ktoś wybił w nim szybę i zabrał bukiet kwiatów o wartości 150 złotych. Właściciel kwiatomatu oszacował wartość poniesionych start na 3650 złotych.- Sprawą zajęli się zamojscy kryminalni i w ramach prowadzonych działań ustalili osoby biorące udział w tym zdarzeniu. Po kilku godzinach od zgłoszenia, do sprawy zostali zatrzymani dwaj mieszkańcy Zamościa w wieku 25 i 26-lat. Obaj trafili do policyjnego aresztu - informuje aspirant sztabowy Dorota Krukowska-Bubiło z KMP w Zamościu.

Policjanci odzyskali również skradziony bukiet, który jeden z mężczyzn zdążył już wręczyć swojej partnerce. Jednemu z zatrzymanych przedstawiono zarzuty. 25-latek odpowie za kradzież z włamaniem i uszkodzenie mienia.  Podczas przesłuchania podejrzany przyznał się do winy. Sprawa trafi do sądu, który zadecyduje o ostatecznym wyroku. Za kradzież z włamaniem kodeks karny przewiduję karę do 10 lat pozbawienia wolności, a za uszkodzenie cudzej rzeczy - do 5 lat.

Zaręczyny zerwane. Damian upominał się pierścionek. Kasia ledwo przeżyła. Zdjęcia:

Wrócił złodziej, który udawał manekina. Znów kradł w galerii handlowej