Zakręcie. Tragiczny wypadek, nie żyje rowerzysta. Sprawca uciekł! Trwa policyjna obława

i

Autor: lubelska policja Zakręcie. Tragiczny wypadek, nie żyje rowerzysta. Sprawca uciekł! Trwa policyjna obława

Zakręcie. Tragiczny wypadek, nie żyje rowerzysta. Sprawca uciekł! Trwa policyjna obława

2022-05-05 8:58

Do dramatu doszło dziś (5.05.2022) w nocy w miejscowości Zakręcie (Lubelskie). Starszy mężczyzna został śmiertelnie potrącony przez samochód (najprawdopodobniej bus), jednak sprawca uciekł z miejsca zdarzenia. Teraz policjanci wyjaśniają dokładne przyczyny i okoliczności wypadku, szukają świadków.

Do wypadku doszło dziś (5.05.2022) około godz. 3 w nocy w miejscowości Zakręcie na drodze krajowej K 17. Mężczyznę potrącił samochód, a sprawca uciekł z miejsca wypadku! Nie udzielił pomocy starszemu mężczyźnie, zostawiając go na pastwę losu.

- Niestety życia mężczyzny nie dało się uratować. Obecnie trwa ustalanie jego tożsamości. Ze wstępnych ustaleń wynika, że starszy mężczyzna prawdopodobnie prowadził rower idąc skrajną częścią jezdni - podaje komisarz Piotr Wasilewski z lubelskiej policji.

Zobacz również: Lubelskie: Pijany 41-latek wywrócił się na motocyklu. Odpowie nie tylko za jazdę na "podwójnym gazie"

Wstępne ustalenia śledczych wskazują, że mężczyzna został potrącony najprawdopodobniej przez bus. Auto może posiadać uszkodzenia. Policjanci szukają świadków, którzy mogą rzucić światło na to, kto potrącił mężczyznę.

- Osoby, które były świadkami zdarzenia, bądź poruszały się miedzy godziną 2:00-3:00 drogą krajową K-17 na odcinku Zamość - Piaski i posiadają zapisy z kamer videorejestratorów samochodowych, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Krasnymstawie, bądź najbliższą jednostką policji.

Zobacz też: Tomasz chciał pomóc Annie. Skończył skatowany w szpitalu. Horror pod Lublinem

Zgłosiła na policję oszustwo, ale nadal wierzy, że pomaga przyjacielowi z internetu
Sonda
Miałeś/aś kiedyś wypadek samochodowy?