Wyprawka szkolna 2020. Wymień stary plecak dziecka na nowy

2020-08-05 13:17 Karolina Januszek
Auchan
Autor: Shutterstock Auchan

Wszystko wskazuje, że 1 września uczniowie polskich szkół stawią się w klasach, aby rozpocząć nowy rok szkolny. Pandemia COVID-19 niestety nie odpuszcza, a w Polsce łamane są kolejne rekordy dobowych zachorowań, sytuacja może się zatem jeszcze zmienić. Warto jednak powoli kompletować wyprawkę szkolną dla naszego dziecka, takie produkty zawsze można wykorzystać w późniejszym terminie, czy podczas nauki z domu. W Auchan wszyscy, którzy przyniosą na wymianę stary plecak otrzymają aż 50 proc. zniżki na zakup nowego.

Szkolny plecak to podstawa każdej wyprawki szkolnej. Plecaki i tornistry idealnie sprawdzają się nie tylko w szkole, ale również podczas weekendowych wyjazdów zamiast, a nawet w wakacje. Sieć marketów Auchan przygotowała dla swoich klientów wyjątkową promocję. „Wymień stary plecak na nowy” to nowa akcja przygotowała przez sklepy.

Zobacz również: Promocje w Lidlu. T-shirt damski za 10 złoty a męski za 13 złoty

Rodzice, którzy przyniosą stary plecak swoich dzieci otrzymają 50 proc. rabat na zakup nowego. Jak podaje sieć w swoim komunikacie część zebranych w ten sposób plecaków zostanie przekazana do dalszego użytkowania, a pozostałe trafią do recyklingu przemysłowego. Akcja trwać będzie od 6 do 16 sierpnia bieżącego roku.

Czytaj także: Mega promocje w Biedronce. Jajko za 50 gr, cebula za 1 zł, śmietana gratis

- W dniach 6 -16 sierpnia br. w hipermarketach Auchan będzie można wymienić stary plecak szkolny na nowy. Klienci, którzy przyniosą stary plecak szkolny do Punktu Obsługi Klienta otrzymają bon na zakup nowego ze zniżką 50 proc. Stare plecaki powrócą do obiegu po rewitalizacji lub ich przetworzeniu - czytamy w komunikacie prasowym Auchan.

Dojrzewają już owoce w Miejskim Sadzie w Rzeszowie

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.