Wybuch gazu w Puławach

i

Autor: Mariusz Mucha Wybuch gazu w Puławach

HORROR w Puławach: wybuch gazu, zawalił się dom. Nie żyją DWIE OSOBY [ZDJĘCIA]

2020-12-18 11:52

Do wybuchu gazu doszło w domu jednorodzinnym w Puławach w woj. lubelskim. Budynek się zawalił, trwa akcja ratunkowa. Ratownicy szukają pod gruzami ludzi, na miejsce jadą SGPR oraz psy ratownicze. Sprawdź szczegóły.

Najnowsze informacje i podsumowanie tragicznego wybuchu gazu w Puławach: Puławy: Zginęli pod gruzami własnego domu. Wybuch zabił małżeństwo. Wstrząsające [ZDJĘCIA]

Aktualizacja, godz. 11.45

Jak podaje "Kurier Lubelski" znaleziono mężczyznę, jednak jego życia nie udało się uratować.

Aktualizacja, godz. 10:10

Zobacz zdjęcia z miejsca zdarzenia:

Aktualizacja, godz. 9:59

Na miejscu katastrofy jest wojewoda lubelski, Lech Sprawka.

Aktualizacja, 9:17

W momencie kiedy zawalił się dom w środku były 3 osoby - starsze małżeństwo oraz córka - informuje tvn24. Znaleziono dwie osoby, niestety jedna z nich nie przeżyła. Poszukiwana jest jeszcze jedna osoba. Według informacji tvn24 osoba, która zginęła to 66-letnia  kobieta, wyciągnięto też około 40-letnią krewną małżeństwa. Wciąż jednak trwają poszukiwania starszego  mężczyzny.

Aktualizacja, godz. 8:10

Jak informuje "Kurier Lubelski" starsza kobieta, zamieszkała w budynku, została odnaleziona. Zabrano ją karetką pogotowia do szpitala.

Do wybuchu gazu w domu jednorodzinnym doszło dziś (piątek, 18.12.2020) w Puławach w woj. lubelskim  przed godz. 6.00. Jak informuje Polski Serwis Pożarniczy - Remiza.pl  budynek się zawalił. Jedna osoba poszkodowana została wydobyta przez ratowników. Na miejscu pracują służby ratunkowe, do akcji skierowano również specjalistyczne grupy poszukiwawcze z psam.

Straż Miejska w Grudziądzu pomaga kierowcom naładować akumulator