Wszedł do sklepu i wylał to na podłogę! Pracownicy w szoku. Gigantyczne straty!

i

Autor: pixabay.com

Wszedł do sklepu i wylał to na podłogę! Pracownicy w szoku. Gigantyczne straty!

2022-01-10 16:46

Szokujące doniesienia z Lublina! To tam w jednym ze sklepów 41-latek rozlał kwas. Pracownicy oraz klienci natychmiast opuścili budynek. Straty, które powstały na skutek bezmyślnego działania mężczyzny są szacowane na 300 tys. zł!

Lublin. 41-latek rozlał kwas w sklepie. Ogromne straty

Jak informuje Dziennik Wschodni, do zdarzenia doszło w sylwestra w lubelskiej dzielnicy Tatary. 41-latek wszedł do sklepu jednej z popularnych sieci przy ul. Montażowej. Dopiero po jego wyjściu, pracujące w sklepie kobiety zaczęły czuć specyficzny zapach. - Pracownicy zmuszeni byli opuścić pomieszczenia i całkowicie zamknąć lokal - mówi dziennikarzom kom. Kamil Gołębiowski, rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Lublinie. Wezwani na miejsce specjaliści ustalili, że na terenie sklepu doszło do rozpylenia substancji chemicznej. Według nieoficjalnych ustaleń gazety był to kwas mlekowy.

Zobacz: Lublin w żałobie po śmierci aktorów Teatru Osterwy. Te słowa rozdzierają serce

Straty są gigantycznie, ponieważ konieczna była utylizacja całego towaru w sklepie. Dodatkowo w budynku trzeba będzie również przeprowadzić generalny remont, łącznie ze skuwaniem tynków. Łącznie wyliczono, że straty wyniosą ok. 300 tys. zł. 41-latek został już zatrzymany. Grozi mu nawet 10 lat więzienia. 

Sonda
Jak oceniasz pracę polskiej policji?
Jasnowidz Krzysztof Jackowski przewiduje przyszłość dla Lublina w 2022 roku