Wojna Krwi: Wiedźmińskie Opowieści wreszcie dostępna na iOS

2020-07-09 16:00 maal
Wiedźmin 3
Autor: East News/STANISLAW KOWALCZUK Wiedźmin 3

Miłośnicy uniwersum Wiedźmina korzystający z urządzeń Apple, na razie mogli tylko z zazdrością patrzeć na kolegów wyposażonych w Androida. Wreszcie to się zmieniło Wojna Krwi: Wiedźmińskie Opowieści jest już dostępna na iOS.

- CD PROJEKT ogłasza premierę gry Wojna Krwi: Wiedźmińskie Opowieści na iOS. Tytuł dostępny jest do kupienia już teraz w sklepie Apple App Store - poinformował CD Projekt.

Wojna Krwi to kolejna odsłona komputerowych przygód Wiedźmina. Gra łączy eksplorację, unikatowe zagadki i bitwy turowe gra role-playing, w której gracze powracają do pełnego mrocznych opowieści świata Wiedźmina. Bohaterką historii jest Meve — zaprawiona w boju władczyni dwóch Królestw Północy, Lyrii i Rivii. Stojąc w obliczu inwazji ze strony Cesarstwa Nilfgaardu, Meve zmuszona jest wrócić na wojenną ścieżkę, która poprowadzi ją ku zemście i zagładzie. 

ZOBACZ TEZ: Porównaliśmy Wiedźmina Netfliksa i polskiego Wiedźmina z Żebrowskim. ALE MIAZGA! [WIDEO]

- Rozgrywka Wojny Krwi w wersji iOS została wzbogacona o wsparcie dla sterowania za pomocą ekranu dotykowego oraz możliwość synchronizacji zapisów pomiędzy wersjami iOS oraz PC tytułu. W ramach kampanii, poza wyjątkową przygodą, na graczy czekają również inspirowane opowieścią bibeloty oraz 20 kart do wykorzystania w grze GWINT: Wiedźmińska Gra Karciana na iOS, Androidzie i PC. Dodatkowo, za pośrednictwem dedykowanej strony gracze mogą odebrać za darmo zestaw cyfrowych dodatków związanych z grą, w tym oficjalną ścieżkę dźwiękową, szkice koncepcyjne, a także opisaną mapę królestwa Lyrii - podkresla CD Projekt.

Hotplota.pl: Wiedźmin wraca; tajemnica Kim Kardashian odkryta!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.