Wbił mu nożyczki w brzuch! Brutalny atak na „szwagra”. Zgroza w Puławach

i

Autor: zdj. ilustracyjne: Pixabay/Hairdresserooo Wbił mu nożyczki w brzuch! Brutalny atak na „szwagra”. Zgroza w Puławach

Wbił mu nożyczki w brzuch! Brutalny atak na „szwagra”. Zgroza w Puławach

2022-02-23 14:45

Wbił mu w brzuch… szkolne nożyczki. 21-latek z Puław zaatakował swojego „szwagra”, brata jego dziewczyny, gdy ten zjawił się w progu ich mieszkania. Na klatce bloku w centrum miasta doszło do awantury i dramatycznego ataku. 24-latek zaczął tracić coraz więcej krwi… Na szczęście przeżył. Z kolei napastnikowi grozi teraz więzienie.

Krwawy finał „rodzinnego” spotkania w Puławach. Wbił mu nożyczki w brzuch! Brutalny atak na „szwagra”. Sceny grozy w centrum spokojnego na co dzień miasta. A wszystko wydarzyło się w poniedziałkowy (21.02) wieczór, na klatce schodowej jednego z bloków. 24-letni mężczyzna przyszedł do swojej siostry, by oddać jej pieniądze.

Gdy rozmawiali, stojąc na schodach, wyszedł do nich 21-letni partner dziewczyny, mieszkaniec Łęcznej – relacjonuje podkom. Ewa Rejn-Kozak z Komendy Powiatowej Policji w Puławach. – W pewnym momencie doszło do kłótni, a następnie szarpaniny między mężczyznami. 21-latek wyjął z kieszeni spodni nożyczki szkolne i ranił nimi w brzuch brata swojej dziewczyny, po czym uciekł do mieszkania – informuje policjantka.

Zraniony mężczyzna o własnych siłach wyszedł z bloku siostry i… poszedł nawet znacznie dalej. Przed budynkiem czekał na niego kolega. 24-latek poszedł do niego, później po alkohol… Gdy – z powodu upływu krwi – czuł się coraz gorzej, postanowił w końcu wrócić do domu. Jego rodzina zadzwoniła po pomoc. 24-latek trafił do szpitala, a 21-letni napastnik – do policyjnego aresztu.

Express Biedrzyckiej - Leszek Miller: Zachód nie ma innej broni niż sankcje

21-latkowi przedstawiono zarzut uszkodzenia ciała 24-latka skutkującego rozstrojem zdrowia poniżej siedmiu dni. Kwalifikacja taka została przyjęta w oparciu o opinię wydaną przez biegłego z zakresu medycyny sądowej – tłumaczy Rejn-Kozak. – Obrażenia poszkodowanego okazały się niegroźne, a jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Dzięki temu, że 24-latkowi nic poważnego się nie stało, młodszy z mężczyzn może liczyć na niższą karę. Grozi mu „jedynie” dwuletnia odsiadka w więzieniu.

Sonda
Czy kary za przemoc powinny być bardziej surowe?