Volkswagen dachował pod Krasnymstawem. Zginęły dwie osoby

i

Autor: Lubelska Policja W miejscowości Siennica Nadolna kierowca volkswagena stracił panowanie nad pojazdem i doprowadził do dachowania.

Potworna tragedia

Volkswagen dachował pod Krasnymstawem. Zginęły dwie osoby

2023-02-11 18:48

W Siennicy Nadolnej pod Krasnymstawem kierowca stracił panowanie nad volkswagenem i doprowadził do dachowania. Początkowe informacje wskazywały, że w wypadku zginęła jedna osoba, a druga trafiła do szpitala. Niestety tragiczny bilans tego zdarzenia powiększył się. Lubelska policja przekazała wiadomość o drugiej ofierze śmiertelnej.

Siennica Nadolna. Tragiczne w skutkach dachowanie volkswagena. Nie żyją dwie osoby

W sobotę, 11 lutego w Siennicy Nadolnej pod Krasnymstawem dachował volkswagen. Lubelska policja poinformowała, że przyczyną zdarzenia była utrata przez kierowcę panowania nad pojazdem. Niestety wypadek zebrał makabryczne żniwo. Początkowe informacje wskazywały, że w wypadku zginęła jedna osoba - 64-letni mężczyzna. Druga z rannych osób została zabrana do szpitala przez śmigłowiec LPRWiemy już, że lekarzom nie udało się uratować jej życia. Mł. asp. Małgorzata Skowrońska z KWP w Lublinie przekazała PAP, że trwa ustalanie tożsamości drugiej z ofiar dachowania volkswagena.

Policja pod nadzorem prokuratora wyjaśnia szczegółowe okoliczności zdarzenia. Uczestniczył w nim wyłącznie jeden pojazd, nie ucierpiały żadne osoby postronne.

Sonda
Co jeszcze można zrobić, by wypadków na polskich drogach było mniej?
Pogrzeb ppłk. Wojciecha Narębskiego w Krakowie