Kryminalni znaleźli tabletki ekstazy w pudełku z cukierkami

i

Autor: KWP Lublin Kryminalni znaleźli tabletki ekstazy w pudełku z cukierkami

Tysiąc tabletek ekstazy między cukierkami [ZDJĘCIA]

2015-07-18 19:15

Lubelscy kryminalni zatrzymali mężczyzn przewożących substancje psychotropowe. Tabletki ukrywali między zakupami. Teraz trafili do aresztu.

Wczoraj na Hutniczej policjanci z wydziału kryminalnego zatrzymali renault lagunę. Saamochodem podróżowało czterech mężczyzn. W trakcie przeszukania auta funkcjonariusze znaleźli blisko tysiąc tabletek ekstazy.

Substancje psychoaktywne mężczyźni ukrywali w torbie z „zakupami” spożywczymi. Tabtelki schowane były w pudełkach z kaszą oraz leżące między cukierkami. Cały towar został zabezpieczony i trafił do laboratorium. Tam potwierdziły się przypuszczenia kryminalnych, że znaleziony narkotyk to ekstazy.

Cała czwórka trafiła do aresztu. Wszyscy zatrzymni są mieszkańcami Lublina w wieku 21, 32, 33 i 35 lat. Najmłodszy z nich znany jest policji. Na swoim koncie ma przestępstwa przeciwko mieniu, zdrowiu i życiu, napaść na funkcjonariusza i przestępstwa narkotykowe.

Dziś mężczyźni zatrzymani z nielegalnym towarem przez Wydział Kryminalny KWP Lublin zostali doprowadzeni do prokuratury. Wkrótce odpowiedzą za przestępstwa związane z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii. Za obrót znaczną ilością narkotyków grozi im do 12 lat więzienia.