Koszmar na Lubelszczyźnie

Trzy kobiety zginęły w wypadku. Straszne skutki zderzenia opla i bmw

2023-08-14 16:53

Straszny wypadek w miejscowości Chodel na Lubelszczyźnie. W zderzeniu opla i bmw zginęły trzy osoby – pasażerki osobowego opla. Kilka osób zostało poszkodowanych.

Chodel. Straszny wypadek, trzy osoby nie żyją 

Do tragicznego zdarzenia doszło w poniedziałek, 14 sierpnia, po godz. 14 na drodze wojewódzkiej nr 747 na obwodnicy miejscowości Chodel na Lubelszczyźnie. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe - opel astra oraz bmw. Dodatkowo jeden z pojazdów zaczął się palić.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że 77-letni kierowca opla astry nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i wjechał pod jadące prawidłowo bmw. Doszło do zderzenia, którego skutki okazały się straszne. - Samochodami jechało sześć osób, z czego trzy zginęły. Jedna ofiara zmarła na miejscu, dwie podczas próby reanimacji – powiedział st. kpt. Rafał Dobraczyński, rzecznik KP PSP w Opolu Lubelskim.

- W wyniku wypadku trzy pasażerki z opla, siedzące na tylnej kanapie, poniosły śmierć na miejscu – informuje lubelska policja.

23-latek kierujący bmw był trzeźwy. Został on ranny, podobnie jak kierowca opla.

Na miejscu trwają działania służb ratunkowych. Na miejsce wezwano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego oraz kilka karetek pogotowia ratunkowego. Na miejscu działają cztery zastępy straży pożarnej, a także policjanci – którzy pod nadzorem prokuratora – ustalają dokładne okoliczności tragicznego zdarzenia.

Droga będzie zablokowana jeszcze przez kilka godzin.

Przerażający wypadek w Legincy. Zmiażdzył Młodą kobietę