Zablokowana autostrada A1! Lądował śmigłowiec LPR. Co tam się stało?

i

Autor: pixabay.com, CC0 fot. erwin66as /zdjęcie ilustracyjne

Tragedia przy granicy z Białorusią. Sławatycze-Kolonia: sześcioro rannych, w tym dzieci! Zawinił Mołdawianin? [AKTUALIZACJA]

2022-08-23 19:33

Tragiczny w skutkach wypadek w Sławatyczach Kolonii (woj. lubelskie), miejscowości niedaleko białoruskiej granicy. Na tamtejszej drodze krajowej nr 63 doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych; volkswagena z audi. W pierwszym jechał Mołdawianin z rodziną, w drugim - lokalny mieszaniec z córką. Wszyscy trafili do szpitali.

[AKTUALIZACJA]

Najnowsze ustalenia wskazują, że prowadzący volkswagena obywatel Mołdawii był trzeźwy. Jechał z żoną i dziećmi; 8 i 7-letnimi. Kierowca drugiego samochodu jechał z córką; 10-letnią. Wszyscy trafili do szpitali. Po godz. 22.00 droga została całkowicie odblokowana.

Wypadek na DK 62. Wszyscy w szpitalach! Sześcioro rannych, w tym dzieci

Do wypadku doszło na krajówce przebiegającej przez Sławatycze Kolonie - nr 62 - pomiędzy Radzyniem Podlaskim a Sławatyczami. - Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem marki volkswagen obywatel Mołdawii podróżował z rodziną. Wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, nie ustąpił pierwszeństwa kierującemu pojazdem marki audi, mieszkańcowi gminy Sławatycze, który podróżował z córką - relacjonuje podinsp. Beata Miszczuk z Komendy Powiatowej Policji w Białej Podlaskiej.

Zobacz też: Zabrze: Kierowca audi staranował kię i uciekł! NAGRANIE

Sonda
Miałeś/aś kiedyś wypadek samochodowy?

W wyniku wypadku wszyscy podróżujący – 6 osób - doznali obrażeń i zostali przetransportowani do szpitali. Na miejscu lądowały również śmigłowce Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Według służb GDDKiA na miejscu trwają utrudnienia, obowiązuje ruch wahadłowy.