Tragedia w galerii handlowej. Mężczyzna spadł z pierwszego poziomu

i

Autor: Pixabay Tragedia w galerii handlowej. Mężczyzna spadł z pierwszego poziomu

Miał 67 lat

Tragedia w galerii handlowej. Mężczyzna spadł z pierwszego poziomu

2022-12-22 14:54

Policjanci z Lublina wyjaśniają okoliczności śmierci 67-letniego mężczyzny, który spadł z pierwszego poziomu galerii handlowej Olimp w Lublinie. Jak opisuje portal spottedlublin.pl, mężczyzna podszedł pod barierkę przy schodach i skoczył. Na miejscu pracuje policja oraz prokuratura.

Do tragedii doszło w czwartek, 22 grudnia. Jak wynika z relacji świadków, 67-letni podszedł do barierki przy schodach i spadł z pierwszego poziomu galerii Olimp w Lublinie. Mimo reanimacji podjętej przez ratowników, życia mężczyzny nie udało się uratować - lekarz stwierdził jego zgon. - Na miejscu pracują policjanci pod nadzorem prokuratora. Jak przekazał nadkom. Kamil Gołębiowski, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Lublinie, ze wstępnych ustaleń wynika, że to 67-letni mężczyzna. Trwa ustalanie dokładnych okoliczności tego zdarzenia - czytamy na portalu spottedlublin.pl. Galeria Handlowa Olimp nie została zamknięta - wszystkie sklepy oraz punkty usługowe pracują normalnie. Wszystko wskazuje na to, że mężczyzna targnął się na swoje życie.

Potrzebujesz pomocy? Nie jesteś sam!

Jeżeli przeżywasz trudności i myślisz o odebraniu sobie życia lub chcesz pomóc osobie zagrożonej samobójstwem pamiętaj, że możesz skorzystać z bezpłatnych numerów pomocowych:

800 70 2222 - CAŁODOBOWY - Centrum Wsparcia dla osób dorosłych w kryzysie psychicznym800 12 12 12 - CAŁODOBOWY - Dziecięcy Telefon Zaufania Rzecznika Praw Dziecka116 111 - CAŁODOBOWY - Telefon Zaufania dla Dzieci i Młodzieży116 123 - CAŁODOBOWY - Telefon wsparcia emocjonalnego dla dorosłych112 - CAŁODOBOWY - Numer alarmowy w sytuacjach zagrożenia życia lub zdrowia