Zginęła pasażerka

Tragedia na drodze do Zamościa! 20-latka nie żyje, dwie osoby ranne. ZDJĘCIA

2023-06-29 18:00

Tragiczny wypadek miał miejsce w środę późnym wieczorem pod Zamościem w województwie lubelskim. 24-latek stracił panowanie nad autem i zjechał na przeciwległy pas ruchu. Jadąca nim 52-latka nie zdołała wyhamować. Skutki zdarzenia są dramatyczne. Nie udało się uratować życia 20-letniej kobiety, która jechała z 24-latkiem.

Tragedia na drodze pod Zamościem. Samochód stał w poprzek pasa, nie było szans na hamowanie. Nie żyje 20-latka

Zaczęło się najprawdopodobniej od banalnego błędu na drodze, a skończyło wielką tragedią. Policjanci z Lubelskiego informują o dramacie, jaki rozegrał się w środę późnym wieczorem w Kalinowicach pod Zamościem. Około godziny 22:15 24-letni mężczyzna kierujący osobowym Renault nagle zjechał na przeciwległy pas ruchu. Prawdopodobnie chwilę wcześniej stracił panowanie nad kierownicą. A może zawracał? Pech chciał, że akurat jechała tamtędy 52-latka kierująca Fiatem. Kobieta nie zdążyła wyhamować przed nieoczekiwaną przeszkodą i doszło do zderzenia. "Ze wstępnych naszych ustaleń wynika, że kierująca Fiatem jechała od Zamościa w kierunku Pniówka. Po wyjechaniu z łuku drogi, na początku prostego odcinka jezdni zobaczyła Renault, którego kierujący zjechał na jej pas ruchu. Kobieta nie zdążyła zareagować" - opisują zdarzenie policjanci z Lubelskiego.

"20-letnia pasażerka pojazdu Renault pomimo podjętej reanimacji poniosła śmierć na miejscu"

Niestety, jedna z osób nie przeżyła tego wypadku. Była to młoda pasażerka Renault. "Do szpitala z ciężkimi obrażeniami trafił kierujący Renault oraz 52-latka, która kierowała Fiatem. 20-letnia pasażerka pojazdu Renault pomimo podjętej reanimacji poniosła śmierć na miejscu" - piszą policjanci. 24-latek to mieszkaniec gminy Komarów – Osada, podobnie zmarła 20-latka, zaś kierująca Fiatem to mieszkanka gminy Zamość.

Sonda
Czy miałeś kiedyś wypadek drogowy?

Lublin z lotu ptaka. Rozpoznasz te miejsca? TEST dla PRAWDZIWYCH lublinian [QUIZ]

Pytanie 1 z 10
Na początek proste pytanie. Jakie miasto zaznaczyliśmy na poniższej mapie świata?
Na początek proste pytanie. Jakie miasto zaznaczyliśmy na poniższej mapie świata?
Ryk silników i balony do nieba. W Lublinie symbolicznie pożegnano tragicznie zmarłych motocyklistów