Święta i Sylwester za granicą? TOP 8 najpopularniejszych kierunków lotów z Lublina

2015-12-18 12:06

Czas odpoczynku i odwiedzania najbliższych rozsianych po całym świecie. Zobaczcie, dokąd w okresie świątecznym i noworocznym latają mieszkańcy Lublina. Centrum Podróży eSKY.pl podsumowało grudniowe rezerwacje biletów.

Czy lublinianie mają ochotę na Wigilię z krewetkami zamiast makowca? A może Sylwester na gorącej plaży pod niebem pełnym gwiazd? Wiemy, że Boże Narodzenie i Sylwester nie wszyscy mieszkańcy Lublina spędzają w swoim rodzinnym domu. Niektórzy z nas zamieniają śnieg na egzotyczną plażę, bądź odwiedzają swoich bliskich, którzy z różnych powodów nie mieszkają już w Polsce.

Dzięki danym od Centrum Podróży eSKY.pl możemy zobaczyć, jakie są najpopularniejsze cele lotów z Poznania - wśród nich znalazł się Londyn, Dublin i Oslo. Lublinianie nie wybierają, nawet zimą, lotów w kierunkach ciepłych krajów. Zebrane dane dotyczą lotów zarezerwowanych w eSKY.pl do 10 grudnia, włączając: wyloty 21-24 grudnia oraz powroty od 1 do 10 stycznia.

Zobaczcie w galerii powyżej, gdzie najczęściej latają pasażerowie z Lublina!

Szukasz prezentu? Dla tęskniących za Lublinem i tych, którzy są zakochani w mieście kup podarunek związany ze stolicą Lubelszczyzny!