Port Lotniczy Lublin

i

Autor: Rafał Michałowski / Port Lotniczy Lublin S.A. Port Lotniczy Lublin

Spędź dzień na lotnisku z pracownikami Portu Lotniczego Lublin

2015-12-15 17:15

Jak wygląda praca koordynatora ruchu lotniczego, czym zajmuje się dyżurny operacyjny czy agent ds. obsługi pasażerskiej?  Będą mogli przekonać się o tym laureaci konkursu ogłoszonego właśnie przez Port Lotniczy Lublin. Do wygrania jest spędzenie dnia z pracownikami Portu. 

Konkurs promuje trzecie urodziny lotniska. To właśnie z tym wydarzeniem związana jest jego tematyka. 

- Zadanie jest proste. Wystarczy interesująco opisać lub przedstawić graficznie wydarzenie, które miało miejsce na naszym lotnisku w ciągu trzech lat od jego powstania i najbardziej utkwiło uczestnikowi konkursu w pamięci - wyjaśnia Piotr Jankowski, rzecznik Portu Lotniczego Lublin. 

Można również zgłaszać prace konkursowe w formie graficznej. Organizatorzy dopuszczają m.in. zdjęcie bądź ich kolaż, projekt czy rysunek. 

Na uczestników czeka oryginalna nagroda. Zwycięzcy przez jeden dzień będą mogli towarzyszyć pracownikom lotniska podczas ich codziennych obowiązków. Laureaci zgłębią tajniki pracy na jednym ze stanowisk: koordynator ruchu naziemnego („follow-me”), dyżurny operacyjny, pracownik Lotniskowej Służby Ratowniczo-Gaśniczej oraz agent ds. obsługi pasażerskiej. Zwycięzcy będą mieli zatem niepowtarzalną okazję, aby zobaczyć Port Lotniczy Lublin od kuchni. Na lotnisku będzie również fotograf, który udokumentuje całe zdarzenie. 

-To wyjątkowa okazja, aby przez jeden dzień znaleźć się po drugiej stronie i odwiedzić miejsca, które na co dzień są niedostępne dla pasażerów – mówi Krzysztof Wójtowicz, prezes Portu Lotniczego Lublin.

Odpowiedzi można przesyłać do 31 grudnia 2015 r. do godziny 16:00 na adres e-mail: konkurs@airport.lublin.pl, w treści wpisując imię, nazwisko, numer telefonu, a w tytule: „Konkurs urodzinowy”. 

Regulamin konkursu dostępny jest na stronie internetowej www.airport.lublin.pl.