Rowerzysta zginął w środku nocy. Sprawca uciekł! Tragedia na DK48 w Moszczance

i

Autor: KWP Lublin Rowerzysta zginął w środku nocy. Sprawca uciekł! Tragedia na DK48 w Moszczance

Rowerzysta zginął w środku nocy. Sprawca uciekł! Tragedia na DK48 w Moszczance

2022-03-15 12:39

Tragiczny i tajemniczy wypadek w miejscowości Moszczanka na DK48 na Lubelszczyźnie. W środku nocy doszło do potrącenia rowerzysty. Niestety, finał tego zdarzenia był tragiczny – rowerzysta zginął na miejscu. Sprawca wypadku uciekł! Okoliczności tragedii na trasie Dęblin-Ryki bada teraz policja i prokuratura. Śledczy proszą o kontakt wszystkich, którzy mogą pomóc w schwytaniu sprawcy.

Makabryczny wypadek w Moszczance (pow. rycki) na Lubelszczyźnie. W środku nocy na DK48 zginął rowerzysta. To trasa Dęblin-Ryki. Do tragedii doszło we wtorek (15.03) około godz. 2.30. Niestety, efekt potrącenia był tragiczny, najgorszy z możliwych: zginął człowiek. A co ze sprawcą? Ten uciekł z miejsca zdarzenia! Policja prosi o kontakt wszystkich, którzy mogą pomóc w ustaleniu okoliczności tej tragedii.

Zobacz też: Gwałcił ją, gdy umierała. Zbrodnia w Feliksówce. Szczegóły przerażają

Doszło do potrącenia rowerzysty przez pojazd. Jedna osoba poniosła śmierć – przekazał dyżurny punktu informacji drogowej GDDKiA, cytowany przez PAP. Na czas pracy służb na tym odcinku drogi krajowej 48 wprowadzono ruch wahadłowy. Utrudnienia zakończyły się przed godz. 6.00.

Teraz okoliczności tragedii bada policja i prokuratura. Mundurowi prowadzą intensywne poszukiwania sprawcy i jego samochodu. Wstępne ustalenia wskazują, że zaczepił on lusterkiem lub bokiem pojazdu w rowerzystę. 63-latek zginął w przydrożnym rowie, tam znaleźli go policjanci.

Express Biedrzyckiej - gen. Bogusław Pacek: Rosja nie upadnie z dnia na dzień, nie można jej lekceważyć

Na miejscu policjanci wstępnie ustalili, że nieznany kierujący nieznanym pojazdem potrącił rowerzystę i nie udzielając mu pomocy, oddalił się z miejsca wypadku. W wyniku odniesionych obrażeń pomimo udzielonej pomocy 63-letni kierujący rowerem zmarł – informuje mł. asp. Łukasz Filipek z Komendy Powiatowej Policji w Rykach.

Osoby, które były świadkami wypadku lub mają informacje w tej sprawie prosimy o kontakt pod nr telefonu 47 81 28 210 lub 112 – apelują ryccy policjanci.

Sonda
Czy czujesz się bezpiecznie na polskich drogach?