BLU salony łazienek: Zobacz kilkadziesiąt gotowych aranżacji!

i

Autor: mat. partnera BLU salony łazienek: Zobacz kilkadziesiąt gotowych aranżacji!

Remont łazienki? Zobacz TRENDY 2022 w Salonie Łazienek BLU

2022-02-07 6:00

Salon Łazienek BLU w Lublinie. Planujesz remont łazienki? Zobacz, jakie są trendy na rok 2022 i obejrzyj gotowe aranżacje, które mogą Cię zainspirować. Planując odświeżenie lub wykończenie łazienki, musisz połączyć ze sobą funkcjonalność i design. Czy to trudne? Nie, jeśli możesz skorzystać z doświadczeń praktyków, projektantów i ekspertów od łazienek. W Lublinie jest miejsce, które dostarczy Ci inspiracji, pomysłów, rozwiązań i niezbędnych produktów.

Chcesz odświeżyć swoją łazienkę? A może zaplanowałeś generalny remont albo wykańczasz dom lub mieszkanie? W każdej z tych sytuacji powinieneś odwiedzić Salon Łazienek BLU w Lublinie. Daj się zainspirować! W salonie przy ul. Mełgiewskiej 2B znajdziesz dziesiątki propozycji i aranżacji, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie.

Projektując łazienkę, musisz połączyć funkcjonalność (odpowiedni układ, przestrzeń, jak najwięcej funkcji, wygoda użytkowania) z designem (wzorami, które zachwycą i będą modne przez lata). Jak to zrobić? Najlepiej skorzystać z dobrych inspiracji i podpowiedzi ekspertów. Nie musisz i nie powinieneś kopiować gotowych rozwiązań projektantów, ale przyjdź, zobacz i poczuj, jak dane wzornictwo, styl czy pomysł sprawdzają się w praktyce!

Więcej inspiracji znajdziesz w Salonie Łazienek BLU w Lublinie (ul. Mełgiewska 2B), w galerii poniżej i w dalszej części artykułu. Zobacz łazienkowe trendy 2022!

Salon Łazienek BLU w Lublinie

ul. Mełgiewska 2B

Zobacz dziesiątki inspiracji na facebookowym profilu BLU Salon Łazienek Lublin!

Jakie są trendy w urządzaniu łazienek w 2022 roku? Wśród nich niezmiennie ten najważniejszy, który króluje od lat, czyli funkcjonalność. A co, jeśli chodzi o design? Rok 2022 to nadal rok marmuru, który może sprawdzić się w łazienkach z eleganckimi akcentami. W dobrym tonie są też kompozycje przełamujące schematy – np. wprowadzające do aranżacji jeden mocny kolor: pastelowy, intensywny. Nadal też ogromną popularnością cieszą się rozwiązania łączące czerń i biel oraz wykorzystanie drewna albo materiałów imitujących jego teksturę. A wśród trentów funkcjonalnych prym wiodą wolnostojące wanny, które są centralnym miejscem nieco większych łazienek. Jeszcze więcej inspiracji do swojej łazienki znajdziesz w Salonie Łazienek BLU w Lublinie.

Salony Łazienek BLU: 15 lat na rynku

BLU Salony Łazienek to miejsce z 15-letnim doświadczeniem i jedna z największych sieci wyposażenia łazienek w kraju. Można tam znaleźć wszystko, co potrzebne do wykończenia łazienki.

BLU Lublin: Bogata oferta

W ofercie BLU salony łazienek znajdują się m.in.: płytki ceramiczne, gres, płytki podłogowe, ścienne, płytki elewacyjne, kamień dekoracyjny, ale także kompletne wyposażenie łazienki: wanny, umywalki, baterie wannowe, umywalkowe, prysznicowe, kuchenne, kabiny prysznicowe, parawany nawannowe, meble łazienkowe, stelaże podtynkowe, grzejniki. W sumie ponad 50 tys. produktów dostępnych w ciągłej ofercie!

Własne marki w salonie BLU w Lublinie

BLU Salony Łazienek mają też własne marki asortymentowe:

 • azario,
 • vijo,
 • IÖ.

Dzięki nim klienci BLU salony łazienek mają dostęp do najnowszych trendów i produktów unikalnych, niewidniejących w masowej sprzedaży.

Dziesiątki inspiracji w Salonie Łazienek BLU

BLU Salony Łazienek to także bogactwo inspiracji! Można zobaczyć kilkadziesiąt gotowych aranżacji! Wśród nich m.in. łazienka w szarości i bieli, wariacje z kolorem turkusowym, albo z kobaltem i złotem. Są też propozycje łazienki z elementami drewna, które ociepla przestrzeń czy luksusowego pomieszczenia ze złotymi akcentami.

Współpraca z architektem

Ponad piętnastoletnie doświadczenie w branży budowlano-wykończeniowej BLU Salony Łazienek przekładają na rzetelne rozeznanie w specyfice organizacji i aranżacji różnych pomieszczeń, dzięki czemu rozwiązują wszystkie problemy architekta. Ważną częścią działalności jest właśnie współpraca z architektami i wykonawcami.

BLU salony łazienek: Wiele korzyści w jednym miejscu

BLU salony łazienek zapewniają m.in.:

 • szeroką gamę towarów,
 • szkolenia produktowe,
 • produkty dedykowane,
 • pełną obsługę gwarancyjną,
 • marki własne (azario, IÖ, vijo),
 • dostawę pod wskazany adres,
 • programy lojalnościowe,
 • projekty w cenie zakupów.

Można też skorzystać z komputerowej wizualizacji łazienki (w cenie zakupu), porady architekta wnętrz, nadruku na płycie własnego zdjęcia lub fototapety czy pomocy on-line. Salony oferują także sprzedaż ratalną.

Remont łazienki? Inspiracje i wszystkie produkty znajdziesz w salonie BLU w Lublinie

i

Autor: materiał partnera Salon BLU Lublin

BLU Salon Łazienek w Lublinie przy ul. Mełgiewskiej 2B

telefon: 81 537-20-61, 666-379-158

strona www: blu.com.pl/salony/lublin e-mail: lublin@blu.com.pl

Śledź BLU Salon Łazienek Lublin na Facebooku!