Rejowiec Fabryczny: PORWAŁ DZIECKO! Wciągnął 8-latkę do samochodu i… ZGROZA!

i

Autor: Pixabay/marvelmozhko

Rejowiec Fabryczny: PORWAŁ DZIECKO! Wciągnął 8-latkę do samochodu i… ZGROZA!

2021-02-03 10:52

Przerażająca historia z Rejowca Fabrycznego na Lubelszczyźnie. Nieznany mężczyzna miał porwać dziecko! Wciągnął 8-latkę do samochodu, rozebrał, wyrzucił jej rzeczy… Na tym jednak nie poprzestał. Przerażoną dziewczynkę wypuścił po kilku godzinach. Co tam się stało?! Zgroza. Sprawę bada policja i prokuratura.

Rejowiec Fabryczny na Lubelszczyźnie. To właśnie tu doszło do dramatycznych zdarzeń. Nieznany mężczyzna porwał dziecko. Wciągnął 8-latkę do samochodu… Wypuścił ją bez plecaka i kurtki na jednej z ulic miasta. Traumatyczne przeżycia dziewczynki opisuje Super Tydzień Chełmski.

W środę, 27 stycznia mieszkanka Rejowca zauważyła samotną dziewczynkę na ulicy. Błąkała się bez kurtki w zimny dzień – bez celu, bez opieki. Kobieta zainteresowała się losem przestraszonego dziecka, wezwała policję. Okazało się, że mała przeżyła traumę. To, co ją spotkało to istna zgroza.

Zobacz też: Lublin: Bułgarzy chcieli ZATŁUC niemowlę na śmierć?! Matka: Wypadło PRZYPADKIEM

Sprawę bada policja i prokuratura, choć śledczy na tym etapie nie zdradzają zbyt wielu szczegółów. Wiemy, że 8-latka przeżyła piekło. Gdy wracała ze szkoły, została wciągnięta do samochodu.

Nieznajomy mężczyzna porwał dziecko! Wciągnął dziewczynkę do samochodu, ściągnął plecak, rozebrał z kurtki i… wyrzucił jej rzeczy z samochodu. Później odnaleźli je policjanci. Nieznany człowiek woził przerażoną 8-latkę po mieście. Czy zrobił jej coś jeszcze? Dziewczynka nie miała żadnych obrażeń, była jednak przerażona i przemarznięta.

Sprawę bada Prokuratura Rejonowa w Krasnymstawie. Postępowanie jest prowadzone w kierunku art. 189 KK, czyli bezprawnego pozbawienia wolności. Nieznanemu sprawcy porwania ośmiolatki może grozić kara więzienia – od trzech miesięcy do pięciu lat.